کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

خرید مبل چستر فیلد

یکی از روش های طراحی دکوراسیون مناسب و لوکس، استفاده از مبلمان متناسب با فضای یک خانه است. کسانی که بیشتر با دکوراسیون و طراحی سر و کار دارند می دانند که استفاده از مبلمان و چیدمان آن تاثیر زیادی روی ایجادی فضای آرام و شاد می گذارد.

خرید مبل چستر فیلد

مبل چستر یکی از انواع مبل های سنتی است که استفاده از آن در برخی از منازل، جلوه ای متفاوت را به فضای آن می بخشد. مبل چستر فیلد یک نمونه مبل اشرافی بوده که در قدیم از آن در خانه ی های مجلل و اشراف استفاده می کردند. این نوع مبل امروزه در خانه های اغلب مردم وجود دارد و از حالت تجملی به مدرن تغییر سبک یافته است.

مبل چستر در دو نوع فیلد و پارچه ای تهیه می شود که نمونه ی اولیه ی آن در انگلستان و به صورت فیلد طراحی گردید. اگرچه نمونه مبل چستر پارچه ای در حال گسترش است اما مبل چستر فیلد ویژگی های منحصر به فردی دارد که در بسیاری از مکان های رسمی استفاده از آن را ضروری می کند.

اغلب مردم برای دکوراسیون منزل خود از ایده های جدید استقبال می کنند. این استقبال به شیوه ی چیدمان و طراحی مبل نیز بستگی دارد. به همین خاطر است که مبل چستر فیلد رسمیت فضا را دو چندان کرده و توسط افراد انتخاب می شود.

خرید مبل چستر فیلد

کتابخانه مکانی است که باید در منزل ویژگی مخصوصی داشته باشد و مبل چستر فیلد در ایجاد این فضا تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

مبل چستر فیلد از چرم تهیه می شود و این روکش چرم بسته به طبیعی یا صنعتی بودن آن قیمت متفاوتی را برای این نوع مبلمان ایجاد می کند. از طرفی تمایل برای استفاده از مبل چستر فیلد سبب می شود تا محدودیتی برای رنگ این نوع مبلمان ایجاد شود. معمولا چرم ها در طیف رنگی مشکی، زرشکی و قهوه ای خلاصه می شوند.

استفاده از مبل چستر فیلد که بتواند تناسب کامل با محیط داشته باشد، تنها در محیط های رسمی و کلاسیک مناسب است. نوع مبل چستر فیلد نشان می دهد که باید فضا در تناسب با رنگ های بیان شده باشد و رنگ های روشن و شاد برای این مدل از مبلمان ایجاد تناقض خواهد کرد.

خرید مبل چستر فیلد

نکاتی که باید هنگام خرید مبل چستر فیلد رعایت کرد

خرید مبل چستر فیلد نیاز به شناخت ویژگی های این مبل دارد. از آنجا که مبل چستر فیلد از جمله نمونه مبل های با کیفیت محسوب می شود، خرید این محصول از مراکز تولید معتبر به تهیه ی مبلمان اصل ختم می گردد.

برخی از مراکز در تولید مبلمان از روکش چرم درجه سه استفاده می کنند و با اینکه قیمت مبل چستر فیلد را تحت تاثیر قرار داده و ارزان تر می کند، اما میزان فرسودگی این محصول به نسبت بیشتر خواهد بود.

ماندگاری مبل چستر فیلد به سبب استفاده از مواد و متریال اصل و با کیفیت است و مراکزی که از این مواد در تهیه این مبلمان استفاده می کنند، اعتبار بیشتری نزد مشتریان دارند.

طراحی های مختلف از مبل چستر فیلد باعث می شود تا این مدل از مبلمان برای فضا های مختلفی مناسب باشد و بتوان متناسب با فضای خود از انواع کاناپه ی سه نفره و یا دو نفره استفاده کرد. مبل های چستر تک نفره نیز در بازار موجود بوده و نیاز خریداران را تامین خواهد کرد.

نوع چرم مورد استفاده به دوام مبل چستر کمک خواهد کرد و برای خرید مبل چستر فیلد بهتر است ابتدا از کیفیت این روکش اطمینان حاصل نمود. اگرچه برای خرید مبل چستر فیلد باید قیمت بالاتری را پرداخت کرد اما ماندگاری آن به نسبت سایر مبل ها بسیار بالاتر است و لذا سال های متمادی می توان از آن در دکوراسیون های مختلف بهره برد.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page