کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

ساعت ایستاده پاندول دار

ساعت ایستاده پاندول دار طراحی خاصی از انواع ساعت ایستاده می باشد که زیبایی منحصر بفردی دارد از این رو می توان انواع مدل های ساعت ایستاده پاندول دار را با جنس مناسب و نوع دلخواه خریداری نمود.

توجه به طراحی دکوراسیون داخلی منازل جدید با هر مساحتی که داشته باشند تاثیری مثبت در روحیه افراد و ایجاد فضایی شیک و متفاوت دارد. ساعت ایستاده پاندول دار نمونه ای بی نظیر از انواع وسایل تزیینی خانه های لوکس و مجلل می باشد که علاوه بر کاربردی بودن، به عنوان یک وسیله دکوراتیو زیبایی منحصر به فردی را در منزل ایجاد می کند. گوش کردن به نواخته شدن صدای ساعت پاندول دار احساس لذت بخشی را در درون هر فرد ایجاد می کند.

ساعت ایستاده پاندول دار

رنگ های متنوع و همین طور سبک های متفاوت برای طراحی انواع ساعت ایستاده پاندول دار سبب شده که هر فردی با هر سلیقه ای بتواند انواع دلخواه از این وسیله را تهیه کند. تزیین مناسب منازل و سایر اماکن با استفاده از انواع ساعت ایستاده پاندول دار در نوع مناسب امکان پذیر می باشد.

انواع ساعت ایستاده پاندول دار

 ساعت ایستاده پاندول دار دارای تنوع در طرح و رنگ می باشد و بسته به نوع کیفیت چوب به کار رفته در ساخت آن با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. شرکت های تولید کننده با تنوع بالایی ساعت ایستاده پاندول دار را تولید و عرضه می کنند تا مشتریان با توجه به بودجه مورد نظر و سلیقه خود نوع خاصی از این ساعت را تهیه کنند.

البته جنس مواد کاربردی برای ساخت بدنه انواع ساعت ایستاده پاندول دار متفاوت است و ممکن است از استیل و ام دی اف نیز برای ساخت آن استفاده شده باشد.

جنس متفاوت برای ساخت موتور ساعت ایستاده پاندول دار علاوه بر کیفیت بدنه دارای تنوع می باشد و در نهایت بر قیمت فروش و طول عمر ساعت نیز تاثیر گذار است.

ابعاد مختلفی از نظر طول و عرض برای ساخت ساعت ایستاده پاندول دار در نظر گرفته می شود از این رو این نوع ساعت قابل استفاده برای فضای کوچک و بزرگ بوده و در سالن های کوچکتر می توان انواعی از ساعت ایستاده را انتخاب کرد که فضای کمتری اشغال کنند.

ساعت ایستاده پاندول دار

مزیت طراحی مدل های جدید ساعت ایستاده پاندول دار

انواع مدل های جدید ساعت ایستاده پاندول دار فضای کمی را در سالن های پذیرایی اشغال می کنند و مطابق با طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مدرن به تولید رسیده اند.

ویژگی انواع مرغوب ساعت ایستاده پاندول دار

نوع مرغوب انواع ساعت ایستاده پاندول دار از جنس چوب با کیفیت بالا که دارای وزن سنگینی می باشد ساخته شده و دارای موتور تایوانی و یا ایرانی می باشد. امروزه با تنوع سلیقه افراد برای انتخاب نوع دلخواه از مدل ساعت ایستاده پاندول دار علاوه بر نمونه های قدیمی شرکت های تولیدی مدل های جدید ساعت ایستاده پاندول دار را با طراحی تخت و به شکل تاج دار به بازار عرضه می کنند.

ساعت ایستاده پاندول دار

عوامل موثر در تعیین قیمت ساعت ایستاده پاندول دار

مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فروش انواع مدل های ساعت ایستاده پاندول دار شامل: وزن، ارتفاع، جنس چوب بدنه و موتور ساعت می باشد.

برای خرید ساعت ایستاده پاندول دار در طرح ها و رنگ های متنوع بهتر است نوع با کیفیت آن را  که دارای ضمانت نامه می باشد و دارای قیمت مناسب است از شرکت تولیدی تهیه کنید. در خانه های لوکس که با طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک چیده شده اند به کارگیری ساعت ایستاده چوبی پاندول دار با رنگ تیره انتخابی هوشمندانه می باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مدرن ساعت ایستاده پاندول دار با طرح فانتزی بیشترین کاربرد را دارد.

ساعت ایستاده پاندول دار

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page