کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

ساعت برنجی ایستاده

ساعت برنجی ایستاده یکی از مدل های ساعت برنجی میباشد و در انواع مختلفی طراحی و تولید میشود. ساعت برنجی ایستاده از محبوب ترین و پرطرفدارترین انواع ساعت ها می باشد که به سبب مزیت هایی که دارد مورد توجه واقع شده است.

ساعت برنجی ایستاده 

ساعت برنجی ایستاده در انواع سایزهای مختلف کوچک، متوسط و بزرگ  و در طرح های مثلثی، دایره ای، مربع، مستطیل و در انواع فانتزی، کلاسیک، سلطنتی، مدرن و همراه با آبکاری و قلم زنی های سنتی طراحی و تولید شده اند. ساعت های برنجی ایستاده در انواع پاندول دار و بدون پاندول موجود می باشند. جنس پاندول ساعت برنجی ایستاده می تواند از آلیاژهای مختلفی چون آلومینیوم و برنج باشد و انواع مرغوب و با استاندارد آنها دارای ثبات رنگ می باشند. جنس عقربه های ساعت برنجی ایستاده نیز از آلیاژهای مختلفی چون برنج با درصد های مختلف، نیکل، آلومینیوم و مس بوده و انواع با استاندارد انها دارای حرکت های روان و بدون توقف می باشد. صفحات ساعت برنجی ایستاده میتواند از نوع صدفی، سرامیک و گرانیت باشد و این صفحات در ساعت های مرغوب که دارای برند اصل می باشند، کاملا صاف و صیقل خورده بوده و از اصطکاک عقربه ها در هنگام حرکت جلوگیری میکند.

ساعت برنجی ایستاده

عوامل موثر بر کیفیت ساعت برنجی ایستاده

عوامل زیادی برکیفیت ساعت برنجی ایستاده موثر می باشند که میتوان از این عوامل به نوع موتور به کار رفته در ساعت، قدرت موتور، جنس پاندول در ساعت های برنجی ایستاده ی پاندول دار، قدرت موتور پاندول، سیم پیچی ساعت برنجی ایستاده ی پاندول دار، جنس صفحات ساعت برنجی ایستاده، جنس عقربه ها و نوع زنگ ساعت ایستاده اشاره کرد.

عوامل موثر بر قیمت ساعت برنجی ایستاده

قیمت ساعت برنجی ایستاده بر اساس مولفه های گوناگون تعیین میگردد. برند و کشور تولید کننده، اعتبار کمپانی سازنده، نرخ ارز و هزینه های گمرک در انواع ساعت برنجی ایستاده وارداتی، طرح ساعت برنجی ایستاده، وزن برنج به کار برده شده در ساعت برنجی ایستاده، نوع آلیاژ برنج و درصد خلوص آلیاژ مورد استفاده، آبکاری یا عدم آبکاری ساعت برنجی ایستاده، ترکیب رنگ و ظاهر ساعت، جنس عقربه های ساعت، جنس صفحه ی مدرج ساعت، جنس عقربه ی ثانیه شمار ساعت، نوع موتور، تعداد موتور، قدرت موتور، زنگ هوشمند و قابل تنظیم به کار برده شده در ساعت برنجی ایستاده، همگی از عوامل دخیل در قیمت ساعت برنجی ایستاده می باشند.

ساعت برنجی ایستاده

مزیت ساعت برنجی ایستاده

ساعت برنجی ایستاده دارای مزیت های زیادی دارد که به سبب همین مزیت ها مورد توجه قرار گرفته است. ساعت برنجی ایستاده برای تمامی انواع دکوراسیون ها قابل کاربرد می باشد و با توجه به تیپ دکوراسیون میتوان مدل خاصی از این نوع ساعت را طراحی کرد. ساعت برنجی ایستاده به سبب آلیاژ مقاوم برنج نسبت به خش و ضربه و نسبت به مواد شیمیایی چون اسید ها و بازها مقاوم بوده و ساعتی مقاوم در برابر مواد خورنده می باشد. تمیز نمودن سطح ساعت برنجی ایستاده بسیار راحت بوده و به دلیل مقاومت برنج در برابر انواع لکه ها به راحتی درخشان و براق میشود. ساعت برنجی ایستاده با گذشت زمان ارزش خود را از دست نداده و مانند وسایل تزئینی دیگر که از جنس طلا و نقره می باشد، به ارزش آن افزوده میشود. ساعت برنجی ایستاده در انواع برندهای داخلی و خارجی به صورت تک موتوره، دو موتوره و سه موتوره و با دقت بالا در بازار برای تمامی انواع دکوراسیون ها در بازار عرضه میشود.

ساعت برنجی ایستاده

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page