کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

قیمت انواع جاکفشی

چیدمان منزل یکی از مهم­ترین اقداماتی است که افراد به هنگام تشکیل زندگی، خرید خانه، و وارد شدن به فضای جدید انجام می­دهند؛ در چیدمان منزل،  برخی از اجزاء جنبه­ای تزئینی دارد و برخی از اجزا کاربردی هستند؛ برخی از اجرای چیدمان منزل هردوکارکرد را دارند؛ هم جنبه تزئینی و هم جنبه کاربردی؛ یکی از این اجزا که در چیدمان منزل دارای جنبه کاربردی و تزئینی است، جاکفشی است؛ جاکفشی به طور معمول در قسمت ورودی در قرار دارد ؛ جاکفشی از یک سو در نگاه اول، زیبایی چیدمان منزل را نشان می­دهد و از سوی دیگر کاربرد نظم دهی به کفش­ها را دارد.

قیمت انواع جاکفشی

جاکفشی به علت کاربرد مهمی که در نظم دهی دارد برایاکثر فضاها خریداری می­شود، و به علت تقاضای فراوان برای آن، در تنوع بسیاری در بازار موجود است.این تنوع در ارائه جاکفشی موجب تنوع قیمت انواع جاکفشی نیز می­شود.

عواملی بسیاری بر قیمت انواع جاکفشی تاثیر گذار است؛ آشنایی با عوامل موثر بر قیمت انواع جاکفشی می­تواند انتخابی بهتر و  آگاهانه را فراهم کند؛ در ادامه عوامل موثر بر قیمت انواع جاکفشی مورد بررسی قرار می­گیرد.

عوامل موثر بر قیمت انواع جاکفشی

قیمت انواع جاکفشی از فاکتورهای زیادی تاثیر می­گیرد؛ قیمت انواع جاکفشی از جنس بدنه، ابعاد، کیفیت یراق آلات و سایر ابزار و تجهیزاتی که در ساخت آن به کار رفته است تاثیر می­پذیرد. برخی از جاکفشی ها مدرن هستند و در عین سادگی، زیبا و شیک نیز هستند. در مقابل در طراحی برخی از جاکفشی ها از سبک روستیک استفاده شده است؛ در طراحی این سبک از جاکفشی از موادی که از طبیعت استخراج می­شود استفاده شده است؛ در این سبک ممکن است از چوب گردو، افرا و یا بلوط در ساخت جاکفشی استفاده ­شود.

قیمت انواع جاکفشی

قیمت انواع جاکفشی در دو سبک مدرن و روستیک متفاوت است.  در واقع می­توان گفت علت تفاوت قیمت انواع جاکفشی بر اساس سبک، تفاوت موادی است که در ساخت آن به کار میرود.در سبک مدرن از جنس ام.دی.اف، نئوپان ، روکش ملامینه، روکش پی.وی.سی و ممبران و یا  پلي‌استايرن و پلاستيك استفاده می­شود. و در سبک روستیک از چوب درخت گردو و افرا و بلوط و ....؛ تفاوت استفاده از چوب گردو و افرا و بلوط در مقایسه با ام.دی.اف و نئوپان و .....موجب تفاوت قیمت انواع جاکفشی می­شود.

قیمت انواع جاکفشی بر اساس ابعاد جاکفشی نیز متفاوت است. یعضی از جاکفشی ها در ابعاد استاندارد تهییه می­شود و بعضی از جاکفشی ها در ابعاد سفارشی تهییه می­شوند. استاندارد بودن و یا سفارشی بودن بر قیمت انواع جاکفشی تاثیر گذار است.

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت انواع جاکفشی تاثیرگذار است، تعداد طبقات جاکفشی است؛ بعضی از جاکفشی­ها در دو طبقه و بعضی سه  طبقه و یعضی در تعداد طبقات بیشتر طراحی می­شوند؛ افراد بر اساس نیاز و بر اساس تعداد اعضای خانواده، جاکفشی با تعداد طبقات مناسب را خریداری می­کنند؛ مواد اولیه و زمانی که برای ساخت جاکفشی در ابعائ مختلف صرف می­شود متفاوت است؛ به همین دلیل بر اساس میزان مواد اولیه و زمانی  که در تهیه جاکفشی صرف­ شده است، قیمت انواع جاکفشی متفاوت است؛

بعضی  از جاکفشی­ها­ ساده طراحی شده­اند و در طراحی بعضی دیگر از جاکفشی­ها  ریزه­کاری­ها و حتی کار دست وجود دارد که این ساده بودن و یا پرکار بودن نیز بر قیمت انواع جاکفشی تاثیرگذار است.

تنوع دیگری نیز در انواع جاکفشی موجود در بازار وجود دارد؛ برخی از جاکفشی­ها تنها برای نظم­دهی به کفش طراحی شده است و بعضی از جاکفشی­ها فضایی را هم برای نظم­دهی به لباس در نظر گرفته­اند؛ این تنوع در کاربرد در قیمت انواع جاکفشی تاثیرگذار است؛

همچنین با توجه به آیینه­دار بودن و یا بدون آیینه بودن جاکفشی، و نیز طراحی جاکفشی با کشو و یا بدون کشو،  قیمت انواع جاکفشی متفاوت است.

قیمت انواع جاکفشی

جنس دستگیره، ابزار و یراق آلات نیز بر قیمت انواع جاکفشی تاثیرگذار است؛ به کار بردن جنس با کیفیت و یا استفاده از جنس نامرغوب بر قیمت انواع جاکفشی تاثیرگذار است.

به طور معمول جاکفشی در رنگ های سفید، قهوه ای تیره ، ونگه، فندقی، عسلی در بازار وجود است؛ این رنگ ها رنگ­های استانداردی هستند که به طور معمول با اکثر فضاها و اکثر چیدمان­ها هماهنگ می­باشد؛ اما در طراحی بعضی از فضاها، جاکفشی با رنگ دیگر و به صورت سفارشی مناسب­تر از رنگ­های موجود در بازار است؛ در چنین شرایطی، رنگ مورد نظر سفارش داده می­شود؛ استاندارد بودن رنگ جاکفشی و یا سفارشی بودن آن بر قیمت انواع جاکفشی تاثیر گذار خواهد بود.

خرید جاکفشی پس از اطلاع از قیمت انواع جاکفشی

پس از اطلاع از قیمت انواع جاکفشی می­توان متناسب با بودجه ومتناسب با فضای موجود، جاکفشی را انتخاب و خریداری کرد؛ اطلاع از  قیمت انواع جاکفشی کمک می­کند محصولی با کیفیت انتخاب و خریداری نمود.

پس از اطلاع از  قیمت انواع جاکفشی، می­توان خرید مطمئن و با کیفیت از مجموعه فروشگاه­های تخت طاوس داشت؛ در این فروشگاه­ها امکان خرید انواع جاکفشی در تعداد طبقات و همچنین رنگ­های سفارشی امکان پذیر است.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page