کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

قیمت ساعت برنجی

مولفه های زیادی در تعیین قیمت ساعت برنجی موثر می باشند که از این دست عوامل میتوان به نوع ساعت، وزن برنج مورد استفاده، طرح ساعت، کیفیت و برند ساعت، کشور سازنده اشاره کرد. به عنوان مثال ساعت های برنجی ایستاده قیمت بیشتری نسبت به ساعت دیواری برنجی داشته که یکی از دلایل آن میزان فلز برنج بیشتر در ساعت دیواری و در نتیجه سنگین تر بودن وزن آن می باشد.

قیمت ساعت برنجی

خوش نام بودن و شهرت برند خریداری شده تاثیر زیادی در قیمت ساعت برنجی خواهد گذاشت. با توجه به اینکه آلیاژهای برنج بسیار متنوع می باشند و برنج ها از لحاظ عناصر موجود در آنها و با توجه به ترکیب رنگ ظاهری متنوع می باشند؛ نوع برنج نیز در تعیین قیمت ساعت برنجی بسیار موثر می باشد. علاوه بر بدنه ی ساعت که می تواند از جنس برنج باشد بعضا از برنج برای ساخت عقربه های ساعت نیز استفاده میشود که نوع برنج به کار رفته در ساخت بدنه و عقربه با هم دیگر متفاوت می باشد. در ساخت بدنه ی برنج از برنج طلایی و در ساخت عقربه ی ساعت از برنج کم عیار استفاده میشود. ظرافت به کار برده شده در بدنه ی برنج و ظرافت طرح های به کار رفته تاثیر بسیار زیادی در قیمت دارند. هر چقدر طرح به کار رفته از ظرافت بیشتری برخوردار باشد و هر چقدر که پر نقش تر باشد قیمت ساعت نیز بالاتر خواهد رفت. در تزئین بدنه ی بعضی از ساعت های برنجی از هنر دست قلم زنی استفاده شده که با توجه به سبک قلم زنی و با توجه به طرح و نقوش قیمت متفاوتی داشته و بدنه ی قلم زنی شده قیمت ساعت را بسیار بالاتر خواهد برد. بعضی از ساعت های برنجی توسط طلا، پلاتین و نقره آبکاری شده اند که آبکاری بدنه ی ساعت نیز در قیمت آنها موثر می باشد. علاوه بر ظاهر ساعت، میزان دقت و نوع موتور به کار رفته نیز در قیمت ساعت بسیار موثر می باشد و میتوان این عامل را جزو اصلی ترین عوامل طبقه بندی نمود.

قیمت ساعت برنجی

تاثیر کیفیت بر قیمت ساعت برنجی

همان طور که بیان شد علاوه بر ترکیب ظاهری و نوع طراحی و تولید بدنه،  نوع موتور و کیفیت ساعت نیز نقش بسیار پر رنگی را در قیمت ساعت ایفا میکنند. ساعت برنجی باکیفیت بالا دارای شناسه و یا کد معتبر کالا می باشند که نشان دهنده ی اصل بودن برند ساعت برنجی می باشد. حرکت عقربه های ساعت برنجی معتبر و باکیفیت به صورت کاملا روان و بدون لحظه ای توقف و لرزش می باشد. ساعت برنجی با قیمت و کیفیت مناسب دارای نشان استاندارد می باشد، و نمونه های ساخته شده در برابر خش، خوردگی و ضربه مقاوم می باشند. ساعت های برنجی در انواع ایستاده، رومیزی، دیواری، دکوری، لوکس موجود بوده و همچنین از لحاظ نوع موتور در انواع تک موتوره، دو و سه موتوره نیز موجود می باشند، و تمامی این موارد نیز در قیمت ساعت برنجی موثر می باشد.

قیمت ساعت برنجی

خرید ساعت برنجی با قیمت مناسب از مراکز معتبر

یکی از روش های خرید ساعت برنجی اصل باکیفیت بالا، خرید از مراکز معتبر و خوش نام می باشد. مراکزی که هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی محصولات باکیفیت را ارائه نموده و قیمت واقعی اجناس را عرضه میکنند. مراکز معتبر و خوش نام ساعت های باکیفیت را همراه با گارانتی و ضمانت نامه به فروش میرسانند.

قیمت ساعت برنجی

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page