کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

قیمت ساعت دیواری برنزی

قیمت ساعت دیواری برنزی تحت تاثیر عوامل مختلفی وجود دارد. عوامل موثر در تعیین قیمت ساعت دیواری برنزی مختلف بوده و خود این عوامل به عوامل دیگری نیز وابسته می باشند. کیفیت ساعت دیواری برنزی مهم ترین عامل تعیین قیمت ساعت می باشد. عوامل زیادی بر کیفیت ساعت دیواری برنزی موثر می باشد که میتوان به جنس مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی ساعت، جنس صفحه ی مدرج ساعت، جنس عقربه های ساعت، و ظرافت تراش اجزای تشکیل دهنده ی ساعت می باشد

قیمت ساعت دیواری برنزی

آلیاژ برنز که ترکیبی از قلع و مس می باشد و ظرف های برنزی موجود در موزه ها گویای قدیمی بودن این آلیاژ می باشد؛ عاملی بسیار موثر در تعیین قیمت ساعت دیواری برنزی می باشد. الیاژ برنز با توجه به درصد قلع به کار رفته در آنها دارای رنگ های مختلفی می باشد. آلیاژ برنز در رنگ های قهوه ای تیره و سفید موجود بوده و رنگ این الیاژ از عوامل موثر در قیمت می باشد. زیرا رنگ برنز نشان دهنده ی خواص فیزیکی برنز مانند استحاکم بوده و در کیفیت و در نتیجه قیمت تاثیر گذار می باشد. وزن برنز به کار رفته در ساعت دیواری برنزی نقش زیادی داشته و هر چقدر وزن برنز موجود در ساعت زیادتر باشد، قیمت ساعت دیواری برنزی بالاتر میرود.

قیمت ساعت دیواری برنزی

تاثیر ترکیب ظاهری بر قیمت ساعت دیواری برنزی

ساعت دیواری برنزی در انواع طرح های اسپرت، مدرن، کلاسیک، سنتی، لوکس و سلطنتی با ابعاد مختلف کوچک، بزرگ و متوسط در بازار عرضه میشود. ساعت دیواری برنزی در قالب های مخصوص به صورت ساده و طرح دار موجود بوده و با شکل های هندسی متفاوت عرضه میشود. به دلیل زیباتر شدن بدنه ی برنزی ساعت دیواری برنزی از عناصر نیکل و کروم برای آبکاری این ساعت ها استفاده میکنند. آبکاری ساعت بر قیمت ساعت دیواری برنزی تاثیر گذاشته و باعث بالاتر رفتن قیمت آن میشود. بعضی از قاب های ساعت را با طرح های خاص به صورت سنتی قلمکاری میکنند؛ که این مسئله نیز باعث چند برابر شدن قیمت ساعت میشود.

قیمت ساعت دیواری برنزی

تاثیر برند بر قیمت ساعت دیواری برنزی

برند و کشور سازنده از مهم ترین عوامل تعیین کننده ی قیمت ساعت دیواری برنزی می باشند. برندهای اصل و باکیفیت همیشه مورد توجه بوده است؛ زیرا برندهای اصل و خوش نام دارای کیفیت های برتر بوده و محصولات با دوامی دارند. همین موضوع سبب شده تا ساعت های فیک و غیر اصل در بازار موجود باشد و بعضی از فروشندگان اقدام به فروش محصولات فیک به جای اصل نمایند. به همین سبب خرید از مراکز معتبر که برند اصل را توزیع میکنند و شناسایی مراکز توزیع برند اصل دارای اهمیت زیادی می باشد. مراکز معتبر ساعت دیواری برنزی را در انواع برندهای داخلی و خارجی معتبر عرضه میکنند. این مراکز همراه با ساعت فروخته شده، گارانتی نامه را به همراه ضمانت اصل بودن کالا به مشتریان خود اهدا مینمایند. ساعت دیواری برنزی با برند معتبر داخلی و یا خارجی با توجه به اینکه طبق استانداردهای بین المللی تولید شده اند، دوام بالاتری داشته و طبیعتا قیمت بالاتری خواهند داشت؛ اما با وجود دوام عمر بالا قیمت بالای آنها توجیه پذیر می باشد.

قیمت ساعت دیواری برنزی

تاثیر کیفیت بر قیمت ساعت دیواری برنز

ساعت دیواری برنزی باکیفیت ویژگی های منحصر به فردی داشته و همین ویژگی های منحصر به فرد بر قیمت ساعت دیواری برنزی تاثیر میگذارد. ساعت دیواری برنزی باکیفیت موتور قدرتمند داشته و مصرف باطری در این ساعت ها پایین می باشد. همچنین در برابر لکه، خوردگی و پوسیدگی مقاوم می باشند.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page