کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر آنتیک

متداول ترین نوع پوشش های آنتیک را در مجسمه هایی همانند مجسمه سربازان هخامنش می توان یافت کرد. این پوشش ها باعث می شود که اشیا ظاهری لوکس قدیمی به خود بگیرند. با توجه به این که پوشش های آنتیک و کهنه کاری زیبایی خاصی را به اشیا می دهند به همین دلیل در ساخت لوستر آنتیک نیز از این پوشش ها استفاده می شود.

لوستر آنتیک

معرفی لوستر آنتیک:

لوستر آنتیک یکی از زیباترین انواع لوسترهایی است که نمایی شیک و مجلسی به خانه می دهد. لوستر آنتیک با پوش هایی که روی آن ایجاد می شود ظاهری شبیه به لوستر کلاسیک به خود گرفته و در نتیجه بررای دکوراسیون های اصیل بسیار زیباست. مهمترین ویژگی های لوستر آنتیک عبارتند از:

جنس بدنه لوستر آنتیک متفاوت بوده و از موادی همچون برنج، الومینیوم، مواد پلی استر و.. ساخته می شود. بهترین جنس همان برنج است.

در رنگ آمیزی لوستر آنتیک از رنگ های اکلیلی، شاپان، جوهر و کلا مواد حاوی رنگدانه ها استفاده می شود. جالب است بدانید که اگر جنس لوستر آنتیک از آلومینیوم باشد گاها رنگ آن را به رنگ برنج انتخاب می کنند تا در زمان خرید مشتری متوجه نشود دقیقا چه جنسی را خریداری می کند. اما در زمان خرید 

لوستر آنتیک حتما از فروشنده بپرسید که جنس بدنه لوستر چیست. هنوز هم فروشندگان خوش انصافی وجود دارد تقلب نکرده و دقیقا هر انچه هست را به شما توضیح می دهند.

طرح هایی که بر روی لوستر آنتیک ایجاد می شود متنوع بوده و بسیار زیباست. گل های برجسته، نقوش ریز و یا حتی لوستر آنتیک ساده از جمله مدل های مختلف لوستر آنتیک هستند که افراد متناسب با سلیقه خود اقدام به خرید می کنند.

لوستر آنتیک

راهنمای خرید لوستر آنتیک:

اگر شما از ظاهر لوستر آنتیک خوشتان آمده و به خرید آن ترغیب شده اید قبل از خرید لازم است به چند نکته توجه داشته باشید:

لوستر آنتیک در اندازه های مختلف ساخته می شود که شما برای خرید باید به متراژ خانه، ارتفاع سقف و همچنین نقوشی که روی سقف وجود دارد توجه داشته باشید. برای مثال در خانه های کوچک، با ارتفاع سقف کم و همچنین در سقف هایی که گچ بری های زیادی دارد نباید به سراغ لوستر آنتیک بزرگ بروید. همچنین در چنین شرایطی انتخاب لوستر آنتیک که رنگ های تیره داشته و یا طرح های روی آن شلوغ است، اشتباه است.

لوستر آنتیک

لوستر آنتیک بزرگ و پر نقش و نگار برای خانه های دوبلکس و یا خانه های سنتی که ارتفاع سقف زیاد است انتخاب مناسبی است.

مدل های لوستر آنتیک متنوع است توصیه می کنیم که قبل از خرید حتما به سبک دکوراسیون منزل خود توجه داشته باشید. اگر سبک دکوراسیون منزل کلاسیک است به سراغ لوستر آنتیک با طرح های قدیمی و اصیل بروید تا هارمونی بین عناصر حفظ شود و فضای منزل جذاب  دیدنی شود.

تعداد شاخه های لوستر آنتیک باید متناسب با نیاز شما به نورپردازی سالن انتخاب شود. در سالن های کوچک استفاده از لوستر آنتیک با شاخه ها و در نتیجه لامپ های بیشتر اشتباه است چرا که باعث می شود نور زیاد شده و چشم ها را اذیت می کند.

لوستر آنتیک

 

 

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page