کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر برنزی

با توجه به استقبال مردم از انواع لوسترها به ویژه در سال های اخیر، فعالان در این حرفه سعی دارند همواره متنوع ترین لوسترها را براساس جنس، طراحی، رنگ و مدل ساخته و به مشتریان عرضه کنند. یکی از شیک ترین لوسترهایی که در بازار توجه تمامی مشتریان را به خود جلب می کند، لوستر برنزی است.

برنز یکی از انواع آلیاژهای معروفی است که هم بسیار زیبا و هم این که گران قیمت است به همین دلیل است که لوستر برنزی قیمت بالاتری داشته  و در زمان خرید باید به این مسئله توجه داشت. اما با توجه به گران بودن برنز متاسفانه افراد سوءاستفاده کنند از آلیاژ های دیگر همانند آهن در ساخت لوستر برنزی استفاده کرده و تنها روکش روی آن را برنز می کند. پس همان گونه که متوجه شدید دو نوع لوستر برنزی در بازار وجود دارد:

لوستر برنزی

لوستر برنزی اصل

اسکلت این لوستر تماما از برنز است به همین دلیل گران قیمت بوده و از طرفی کیفیت بی نظیری دارند.

لوستر برنزی تقلبی

متاسفانه در این مدل، اسکلت لوستر از آلیاژهای دیگر و ارزان قیمت است و تنها روکش نهایی را برنزی می کنند تا مشتری متوجه تقلبی بودن آن نشود.

تشخیص لوستر برنزی اصل از غیر اصل:

اما حتما این سوال برای شما نیز پیش آمده است که با این اوصاف چگونه متوجه شویم که این لوستر برنزی از نوع اصل است و یا تقلبی. برای این منظور باید به جنس آلیاژ به کار برده شده در لوستر برنزی توجه کرد:

لوستر برنزی

اولین راه حل این است که یک آهنربا به بدنه لوستر برنزی بچسبانید اگر آهنربا را جذب کرد به این معناست که جنس بدنه از آهن است.

اما ممکن است که جنس لوستر برنزی از آلومینیوم باشد. در این صورت تست آهنربا جواب نخواهد داد. توصیه می کنیم که دو لوستر برنزی کاملا شبیه هم را برداشته و با دستان خود نگه دارید هر کدام که سنگین تر بود آن لوستر برنزی اصل است و علت آن سه برابر بودن چگالی برنز نسبت به آلومینیوم است.

آلیاژ دیگری که در ساخت لوستر برنزی استفاده می شود، زاماک است. در زمان خرید لوستر برنزی کمی بدنه لوستر را با ناخن تراش دهید اگر رنگ بدنه تغییر نکرد یعنی لوستر برنزی از نوع اصل ست و اگر سفید شد یعنی لوستر برنزی تقلبی است.

لوستر برنزی

راهنمای خرید لوستر برنزی:

با توجه به این که لوستر برنزی در اندازه های مختلف ساخته می شود در نتیجه در زمان خرید لوستر برنزی به متراژ خانه و ارتفاع سقف توجه داشته باشید. خانه های نقلی نیاز به لوستر برنزی کوچک دارند. همچنین لازم به ذکر است که میزان شلوغی لوستر برنزی بستگی به فضا مورد نظر دارد. اگر دکوراسیون خانه شلوغ است نباید به سراغ لوستر برنزی با تزئینات شلوغ بروید چرا که فضا را دلگیر می کند.

تفاوت قمیتی که در انواع لوستر برنزی دیده می شود بستگی به جنس برنز، میزان خالص بودن آن و همچنین اصل و یا تقلبی بودن لوستر برنزی دارد.

در لوستر برنزی جهت نور به سمت بالاست لذا برای این که نور به خوبی در فضای سالن پخش شود حتما برای لامپ ها از لاله استفاده شود.

لوستر برنزی

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page