کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر شاخه ای

تنوع لوستر در بازار بسیار زیاد است و با توجه به این که در دهه های اخیر علاقه مردم به خرید مدل های مختلف لوستر به منظور نورپردازی بهتر و زیباتر سالن ها بیشتر شده است به همین دلیل فعالان در این صنعت همواره سعی دارند که طرح های شیک و جذاب را در انواع لوستر پیاده کنند. لوستر شاخه ای یکی از زیباترین انواع لوستر است که از قدیم الایام جایگاه خاصی را در میان ایرانیان داشته و هنوز هم در میان تمامی مدل های لوستر خود نمایی می کند.

لوستر شاخه ای

معرفی لوستر شاخه ای:

ابتدا بهتر است در مورد ظاهر لوستر شاخه ای صحبت کرده و وجه تمایز آن را با مدل های نزدیک به لوستر شاخه ای بیان کنیم.

مهمترین ویژگی لوستر شاخه ای لاله های بلوری و کریستالی است که در آن استفاده شده است. یعنی به جای این که بر روی قسمت هایی که لامپ قرار می گیرد کلاهک وجود داشته باشد، در لوستر شاخه ای از لاله های بلوری استفاده شده و همین مسئله باعث شده است که در زمان روشن کردن لوستر شاخه ای میزان نور بیشتر و همچنین نمای آن زیباتر شود.

تعداد شاخه هایی که در لوستر شاخه ای به کار می رود متنوع بوده و بستگی به اندازه لوستر دارد.

مدل های لوستر شاخه ای بسیار متنوع است و این تنوع نه تنها در طراحی لوستر بلکه در کارایی آن نیز دیده می شود به عنوان معنا که لوستر شاخه ای هم در مدل سقفی و هم در مدل های دیواری ساخته می شوند.

لوستر شاخه ای

راهنمای خرید لوستر شاخه ای:

همان گونه که بیان شد در لوستر شاخه ای تعداد شاخه ها متفاوت است. مسملا هر چه تعداد شاخه بیشتر شود تعداد لامپ و نهایتا میزان نور سالن افزایش خواهد یافت لذا اگر شما سالن کوچکی دارید توجه داشته باشید که استفاده از لوستر شاخه ای با تعداد شاخه های زیاد باعث می شود که نور سالن زیادتر از حد متعادل شده و چشم ها را اذیت می کند.

از نظر اندازه لوستر شاخه ای دقت داشته باشید که اندازه لوستر شاخه ای باید با متراژ خانه تطابق داشته باشد. برای مثال اگر خانه نقلی با ارتفاع سقف پایین دارید، رفتن به سراغ لوستر شاخه ای با اندازه بزرگ کاملا غلط است چرا که نه تنها باعث گرفته شدن سالن و کوچک نشان دادن آن می شود بلکه این اندازه بزرگ لوستر شاخه ای نمای قشنگی نداشته و در نتیجه زیبایی لوستر نیز از بین خواهد رفت.

لوستر شاخه ای

از نظر مدل لوستر شاخه ای توصیه می شود که به دکوراسیون منزل و همچنین طرح های سقف توجه داشته باشید. اگر سقف خانه شما دارای گچ بری و یا هر گونه طرح های شلوغی است شما باید برای خرید لوستر شاخه ای به سراغ مدل هایی بروید که ساده تر هستند و شلوغی زیادی از نظر طرح ندارند. در این شرایط هم لوستر شاخه ای زیبایی خود را حفظ می کند و هم این ترکیب لوستر و طرح های سقف بسیار شیک و دیدنی می شود.

فراموش نکنید که در زمان خرید لوستر شاخه ای حتما به مسئله داشتن گارانتی آن توجه داشته باشید. چون به هر حال ممکن است جنس لوستر بی کیفیت بوده  ویا خرابی هایی برای آن رخ بدهد که نیاز به تعمیر و تعویض آن ضروری است.

لوستر شاخه ای

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page