کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر مدرن

نورپردازی هر فضایی باید به صورت اصولی انجام شود تا در کنار زیبایی منزل، آن فضا به خوبی روشن باشد به گونه ای که سالن نه تاریک باشد و نه به قدری روشن که منجر به اذیت شدن چشم ها شود. در این راستا لوسترهای متنوعی در بازار وجود دارد که تنوع در طرح و مدل لوسترها باعث شده است که مشتریان قدرت انتخاب بیشتری داشته و متاسب با سلیقه خود و همچنین دکوراسیون سالن و یا هر فضای دیگری لوستر مورد علاقه خود را انتخاب کنند. از جمله زیباترین و به روزترین لوسترها، لوستر مدرن است.

لوستر مدرن

معرفی لوستر مدرن:

لوستر مدرن از نظر ظاهری کاملا با لوسترهای دیگر همانند لوستر کریستالی و لوستر کلاسیک متفاوت است. شاید بتوان لوستر مدرن را تحت عنان لوستر ساده نیز معرفی کرد چرا که شما در ظاهر آن هیچ گونه زرق و برقی را مشاهده نمی کنید و طراحی آن کاملا ساده اما مدرن است به همین دلیل لوستر مدرن برای خانه هایی که دکوراسیون آن ها از سبک مدرن پیروی می کند بسیار مناسب است. سبک مدرن بر پایه سادگی و نظم استوار بوده و شما در چنین چیدمانی زرق و برق و تجملات را نمی بینید و همچنین همه چیز با نظم خاصی چیده شده اند به همین دلیل است که بهترین گزینه برای چنین دکوراسیونی، لوستر مدرن است.

لوستر مدرن

راهنمای خرید لوستر مدرن:

توجه به متراژ خانه

با توجه به این که لوستر مدرن در اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند لذا قبل از خرید دقت کنید که لوستر مدرن انتخابی برای سالن شما کوچک و یا بزرگ نباشد. همچنین اگر ارتفاع سقف خانه پایین است خرید لوستر مدرن بزرگ کاملا اشتباه است چرا که سالن را بسیار کوچک نشان می دهد.

جنس بدنه لوستر مدرن

با توجه به این که اکنون در بازار انواع لوستر مدرن با جنس های مختلف وجود دارد لذا در زمان خرید به سراغ مراکز معتبر عرضه کننده لوستر مدرن بروید تا هم مطمئن شوید که جنس اصل به شما فروخته می شود و هم این که در این فروشگاه ها برای کالاهای عرضه شده گارانتی در نظر گرفته می شود در نتیجه اگر پس از مدتی متوج شدید که لوستر مدرن بی کیفیت بده است می توانید به فروشگاه عودت دهید.

لوستر مدرن

توجه به سرپیچ لوستر مدرن

متاسفانه افراد در زمان خرید هر نوع لوستر و من جمله لوستر مدرن به سرپیچ های لوستر توجه نمی کنند. در لوستر مدرن دو نوع سرپیچ استفاده می شود که شامل سرپیچ سرامیکی و سرپیچ پلاستیکی است. بهتر است که از لوستر مدرن با سرپیچ سرامیکی خریداری کنید تا در صورتی که حرارت لامپ ها زیاد شد خطری ایجاد نشود.

مدل لوستر مدرن

مدل های مختلفی از لوستر مدرن تولید می شود که اگر چه همگی ساده و ساختار منظمی دارند اما تعداد شاخه های آن ها با هم متفاوت است. قبل از خرید لوستر مدرن ابتدا به میزان شلوغی دکوراسیون منزل خود توجه کنید. مسلما در سالن شلوغ که تعداد وسایل زیاد است و یا اگر سقف خانه طراحی های شلوغ دارد استفاده از لوستر مدرن با شاخه های زیاد باعث می شود که فضای خانه بدتر گرفته شده و در دید اول سالن کوچک به نظر برسد.

لوستر مدرن

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page