کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر چوب و فلز

تنوع زیادی که در انواع لوسترها وجود دارد باعث شده است افراد با سلائق مختلف بتوانند بهترین مدل لوسترها را متناسب با چیدمان منزل و یا فضای مورد نظر خود انتخاب خریداری کنند. از طرف دیگر فعالان در این صنعت همواره سعی دارند در کنار ارائه مدل های مختلف از لوسترهای قبلی، مدل های ترکیبی را نیز به بازار عرضه کنند که برای مثال می توان به لوستر چوب و فلز اشاره نمود.

لوستر چوب و فلز

معرفی لوستر چوب و فلز:

شاید بتوان یکی از ساده ترین انواع لوستر را لوستر چوب و فلز دانست چرا که هیچگونه زرق و برقی نداشته و زیبایی آن در همین سادگی ساختار است. مهمترین مشخصه های لوستر چوب و فلز عبارتند از:

جنس بدنه لوستر چوب و فلز ترکیبی است به این معنا که از چوب و فلز ضد زنگ همزمان در ساختار لوستر استفاده شده است.

حباب هایی که بر روی لوستر چوب و فلز قرار می گیرد از نوع بلورین است و همین باعث می شود که پخش نور در کنار مدل ساده لوستر چوب و فلز نمای زیبایی را به خانه ببخشد.

سرپیچ هایی که در لوستر چوب و فلز استفاده می شود معمولی و این امکان وجود دارد که ما هر نوع لامپی را بر روی آن نصب کنید.

لوستر چوب و فلز برای خانه هایی مناسب است که دکوراسیون آن ها از سبک مدرن پیروی می کند. سبک مدرن کاملا ساده و بی آلایش است و با توجه به سادگی طرح و مدل لوستر چوب و فلز لذا این نوع لوستر برای سبک مدرن عالی است.

لوستر چوب و فلز

راهنمای خرید لوستر چوب و فلز:

قبل از خرید مطمئن شوید که فلز به کار رفته در لوستر چوب و فلز ضد زنگ است. ممکن است که ظاهرا استیل باشد ولی در باطن جنسی دیگر به کار رفته باشد. با توجه به این که این تشخیص نیاز به تخصص دارد لذا بهترین راه اطمینان این است که از فروشگاه هایی خرید لوستر چوب و فلز را انجام دهید که برای کالای خود گارانتی در نظر گرفته و این گارانتی شامل جنس بدنه لوستر هم هست.

اگر سقف خانه شما طرح های شلوغی دارد سعی کنید از لوستر چوب و فلز با کمترین طرح و ساده ترین مدل شاخه استفاده شود تا ترکیب لوستر با طرح های سقف شیک و جذاب باشد.

تعداد شاخه های لوستر چوب و فلز متفاوت است و هر چه تعداد شاخه بیشتر شود اندازه لوستر چوب و فلز هم بزرگتر خواهد شد. لذا شما نباید تنها به دنبال زیبایی لوستر باشید. بلکه در زمان خرید لوستر چوب و فلز باید به متراژ منزل توجه داشته زیرا:

برای خانه های کوچ که ارتفاع سقف هم پایین است، خرید لوستر چوب و فلز با اندازه بزرگ باعث می شود که هم فضای سالن کوچکتر از حد معمول نشان داده شود و هم این که زیبایی لوستر چوب و فلز به دلیل عدم تناسب اندازه آن با اندازه فضا به چشم نخواهد آمد.

از طرفی دیگر بزرگ بودن لوستر چوب و فلز به معنی افزایش تعداد شاخه ها و در نتیجه افزایش نور است. درست است که هر چه تعداد شاخه لوستر چوب و فلز بیشتر باشد زیبایی لوستر و جلای آن بیشتر خواهد بود ولی برای فضاهای کوچک نور زیاد برای چشم زننده خواهد بود.

لوستر چوب و فلز

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page