کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر کریستالی

نورپردازی هر منزل نقش عمده ای را در زیبایی دکوراسیون خانه ایفا می کند. فرض کنیم که شما براساس بهترین طراحی ها، چیدمانی بسیار شیک و زیبا برای سالن خانه خود در نظر گفته و با بهترین وسایل پذیرایی خود را تزئین کرده اید اما اگر نورپردازی در این فضا با اصول مناسب و به اندازه کافی انجام نشود مطمئن باشید که هیچ یک از عناصر دکوراسیون نمی تواند زیبایی خود را در معرض نمایش قرار دهند. لوسترهای یکی از مهمترین عناصر در نورپردازی منزل هستند که یکی از زیباترین آن ها می توان به لوستر کریستالی اشاره نمود.

لوستر کریستالی

معرفی لوستر کریستالی:

امروزه لوستر کریستالی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته اند و علت این محبوبیت را در چند فاکتور می توان خلاصه نمود:

تکه های کریستال به اشکال مختلف من جمله کروی، اشکی و... جذابیت خاصی داشته و با توجه به این که دسته ای از این اشکال با فرم های زیبا کنار هم قرار گرفته اند در نتیجه یک لوستر کریستالی بی نظیر را به مشتری عرضه می کنند.

زمانی که لوستر کریستالی را روشن می کنید تبلور نور در تکه های کریستال به حدی زیباست که فضای خانه را زیبا و دیدنی می کند.

و یکی دیگر از دلایل محبوبیت لوستر کریستالی قابلیت تغییر شکل و چیدمان تکه های کریستال است. اگر شما از این مدل لوستر کریستالی خود خسته شده اید کافی است آن را به یک متخصص بسپارید تا با تغییر در نحوه قرار گرفتن قطعه های کریستال، از مدل جدید لوستر کریستالی در منزل خود لذت ببرید.

لوستر کریستالی

راهنمای خرید لوستر کریستالی:

قبل از این که برای خرید لوستر کریستالی اقدام کنید توصیه می کنیم که مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید. شما باید برای خرید به چند فاکتور توجه کنید:

توجه به متراژ سالن

لوستر کریستالی با اندازه های مختلف در بازار وجود دارد اما هر لوستری برای متراژ خاصی مناسب است. برای مثال اگر سالن شما کوچک بوده و یا ارتفاع سقف خانه پایین است، خرید لوستر کریستالی بزرگ یک اشتباه بزرگ است.

دکوراسیون منزل

یکی از مهمترین معیارهایی که در زمان خرید هر نوع لوستر باید مد نظر قرار داد، دکوراسیون منزل است. مدل های لوستر کریستالی برای سبک های متنوع دکوراسیون مناسب هستند. کافی است در زمان خرید، با معرفی سبک دکوراسیون منزل از فروشنده بخواهید که به شما کمک کند. توجه داشته باشید همیشه باید بین عناصر دکوراسیون هارمونی وجود داشته باشد تا تمامی اجزا بتوانند زیبایی خود را نمایان کرده و نهایتا فضایی فوق العاده را طراحی کنند.

لوستر کریستالی

جنس کریستال ها

متاسفان هرد بازار ر با کرستال های بی کیفیت وجود دارد که پس از مدتی تیره رنگ شده و جلا و زیبایی خود را از دست می دهند. با توجه به این که تشخیص اصل و یا غیر اصل بودن کریستال ها نیازمند تخصص است لذا توصیه ما این است که در زمان خرید ر به سراغ فروشگاه هایی بروید که گارانتی طولانی مدت برای کالای خود در نظر می گیرند تا در صورت بروز عیب در لوستر کریستالی تعمیرات و یا تعویض به صورت رایگان انجام شود.

تمیزکردن لوستر کریستالی:

در برخی انواع لوستر کریستالی این امکان وجود دارد که قطعات کریستال را جدا کنید لذا تمامی قطعات کریستال را از لوستر جدا کرده و در داخل آب گرم با مایع ظرفشویی بشوید. پس از خشک شدن مجدد قطعات کریستال را به سر جای خود آویزان کنید.

روش دیگر تمیز کردن لوستر کریستالی استفاده از بخارشور است که بسیار موثر بوده و جای فوق العاده ای به کریستال ها می دهد.

لوستر کریستالی

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page