کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر کریستالی شامپاینی

همزمان با این که بحث دکوراسیون و چیدمان منزل در دهه های اخیر بیشتر از قبل مورد توجه مردم قرار گرفت، مسئله نورپردازی خانه برای زیباتر نشان دادن این دکوراسیون مهم تر از قبل شد. مردم دریافتند که وسایلی که برای نورپردازی منزل استفاده می شود بر روی زیبایی فضا تاثیر می گذارد و همین باعث شد طراحی لوسترها بیشتر از قبل رونق بگیرد. برای مثال در مورد لوسترهای کریستالی اکنون مدل های مختلفی من جمله لوستر کریستالی شامپاینی در بازار وجود دارد که مشتریان می توانند براساس سلیقه خود و سبک چیدمان منزل اقدام به خرید لوستر نمایند.

لوستر کریستالی شامپاینی

راهنمای خرید لوستر کریستالی شامپاینی:

همان گونه که بیان کردیم تنوع زیاد لوستر کریستالی باعث شده است که این سبک لوستر محبوبیت زیاید را در میان مردم به دست بیاورد به همین دلیل تنوع در طرح و مدل آن ها همواره رو به پیشرفت است. لوستر کریستالی شامپاینی یکی از زیباترین انواع لوسترهای کریستالی است که با توجه به نورپردازی عالی در عین زیبای خاص، ظرافت و استحکامی که دارد جایگاه خوبی را در میان لوسترها به خود اختصاص داده است. ترکیب کریستال با آلیاژ های مختلف در کنار طرح هایی شیک لوستر کریستالی شامپاینی باعث شده است که جذابیت این ترکیب بیشتر شود. اما در کنار تمامی این محاسن باز هم  قبل از خرید لوستر کریستالی شامپاینی باید به چند نکته توجه داشت:

لوستر کریستالی شامپاینی با مواد مختلف من جمله طلا، نقره، برنز و آلیاژهای دیگر پوشش داده می شود در نتیجه یکی از عواملی که تنوع قیمت را در لوستر کریستالی شامپاینی باعث می شود نوع جنس بدنه لوستر است. البته در زمان خرید لوستر کریستالی شامپاینی حتما به اصل بودن جنس بدنه توجه داشته باشید. برای مثال اگر لوستر کریستالی شامپاینی از برنز باشد با خراشیدن بدنه و یا چسباندن آهنربا به ان مطمئن شوید که جنس اصل به شما فروخته می شود.

لوستر کریستالی شامپاینی

قبل از این که برای خرید لوستر کریستالی شامپاینی اقدام کنید حتما متراژ سالن و میزان شلوغی آن را بررسی کنید. برای خانه هایی که سالن کوچک دارند، ارتفاع سقف پایین است و یا این که دکوراسیون منزل شما شلوغ است در این زمان نباید به سراغ لوستر کریستالی شامپاینی بروید چرا که بیشتر فضا را دلگرفته و تنگ خواهید کرد. این بزرگی می تواند در بدنه لوستر کریستالی شامپاینی و یا از نظر تعداد شاخه های آن باشد. ممکن است که شما لوستر کریستالی شامپاینی جمع و جور را انتخاب کرده اید ولی تعداد شاخه های آن زیاد و درهم است. این مدل برای خانه های نقلی و یا سقف هایی که طرح های شلوغ دارند مناسب نیست.

همان گونه که می دانید هر چه تعداد شاخه های لوستر کریستالی شامپاینی بیشتر شود به این معناست که میزان نور تولید شده در فضا بیشتر خواهد بود. اگر سالن شما کوچک و تعداد شاخه ها و لامپ های لوستر کریستالی شامپاینی زیاد باشد نور ایجاد شده در فضا چشم را اذیت خواهد کرد.

برای دکوراسیون های ساده به سراغ مدل های ساده لوستر کریستالی شامپاینی بروید تا هارمونی میان عناصر دکوراسیون وجود داشته باشد. خوشبختانه تنوع زیاد مدل ها در لوستر کریستالی شامپاینی قدرت انتخاب را بیشتر می کند.

لوستر کریستالی شامپاینی

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page