کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

لوستر کلاسیک

وجود لوستر در هر قسمت از خانه به ویژه پذیرایی می تواند زیبایی نما و دکوراسیون آن قسمت را دو چندان کند. با توجه به این در دهه های اخیر استقبال ایرانیان از لوستر بیشتر شده است به همین دلیل تولیدکنندگان در این زمینه سعی می کنند همیشه تنوع در ساخت لوستر را در نظر بگیرند. اما با توجه به این که لوسترها قدیمی نیز جلا و اصالت خاص خود را دارند همواره در صنعت لوستر سازی شما می توانید شاهد انواع لوسترهای مدرن و قدیمی بوده و در نتیجه متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید. به عنوان نمونه لوستر کلاسیک که تحت عنوان لوستر شاخه ای  هم معروف است دارای محبویت دیرینه در میان مردم بوده و از قدیم الایام تاکنون هموراه با استقبال خوب از جانب مشتریان مواجه شده است.

لوستر کلاسیک

معرفی لوستر کلاسیک:

همان گونه که می دانید لوستر کلاسیک یکی از قدیمی ترین انواع لوستر است. شاید در فیلم های قدیمی، در سالن های بزرگ و در کاخ ها لوسترهای بزرگ و شاخه ای را مشاهده کرده اید که دقیقا همان لوستر کلاسیک است. اما برخی از افراد از نام این لوستر گمان می کنند که از آن تنها می توان در ساختمان های قدیمی و یا در دکوراسیون هایی با سبک کلاسیک و سنتی استفاده می شود در صورتی که لازم به ذکر است که لوستر کلاسیک تنوع بسیار زیادی از نظر مدل های مدرن و قدیمی دارد که این امکان را فراهم می کند تا شما متناسب با سبک معماری خانه و همچنین سبک دکوراسیون بهترین مدل لوستر کلاسیک را انتخاب کنید.

لوستر کلاسیک دارای شاخه هایی است که مدل و طرح آن ها با یدکدیگر متفاوت است. برخی از شاخه ها بلند و برخی کوتاه هستند و یا این که در مدل هایی از لوستر کلاسیک ممکن است جنس شاخه ها از نوع براق و در برخی دیگر کدر طراحی شود.

فاکتورهای مختلفی بر روی قیمت لوستر کلاسیک تاثیر می گذارد که شامل:

 1_ تعداد شاخه ها

 2_تعداد چراغ ها و جنس چراغ ها

3_کیفیت و جنس لوستر

لوستر کلاسیک

راهنمای خرید لوستر کلاسیک:

ممکن است شما برای منزل خود لوستر کلاسیک را انتخاب کرده اید و قصد دارید از میان مدل های مختلف این لوستر، مناسب ترین را انتخاب کنید. اما قبل از خرید باید به چند مورد توجه داشت:

دکوراسیون منزل

متاسفانه اغلب افراد در زمان خرید لوستر بدون توجه به سبک دکوراسیون و طراحی منزل تنها براساس زیبایی لوسترها اقدام به خرید می کنند. اما آیا می دانید که هر چه عناصر انتخابی برای دکوراسیون با سبک چیدمان تطابق داشته باشد زیبایی فضای مورد نظر بیشتر به چشم می آید؟ برای مثال اگر قرار است لوستر کلاسیک را برای فضای مورد نظر انتخاب کنید قطعا فروشنده به شما مدل های مدرن و سنتی لوستر کلاسیک را پیشنهاد می کند و شما باید براساس سبک چیدمان آن فضا مدلی را انتخاب کنید.

لوستر کلاسیک

متراژ منزل

لوستر کلاسیک در اندازه های مختلف ساخته می شود که ضما براساس بزرگی فضا و همچنین ارتفاع سقف باید مدل مناسبی را انتخاب کنید.

طراحی سقف منزل

اگر سقف خانه شما دارای گچ بری های شلوغ است حتما برای خرید لوستر کلاسیک به سراغ مدل های ساده بروید تا فضای خانه را گرفته و شلوغ نکنید.

تمیز کردن لوستر کلاسیک:

بهتر است هر ماه لوسترها تمیز شوند زیرا گرد و غبار بر روی آن ها نشسته و هم جلای لوستر کم می شود و هم این که نظافت آن مشکل تر خواهد شد. برای لوستر کلاسیک می توانید از یک دستمال نمدار استفاده نمود. البته بسته به جنس بدنه لوستر کلاسیک دارد قبل از این که از ماده ای برای جلا دادن این لوستر استفاده کنید حتما جنس بدنه را جویا شوید شاید حتی آب هم منجر به سیاه شدن آن خواهد شد.

لوستر کلاسیک

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page