کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

مبل چستر ترک

استفاده از مبل چستر ترک در قدیم برای خانه های اشرافی رواج داشت و امروزه به شکلی مدرن در بسیاری از مکان ها کاربرد دارد. مبل چستر نمادی از تجمل و ثروت بوده و امروز اگرچه شکل ظاهری انواع مبل چستر تغییر چندانی نکرده اما در بسیاری از مکان های کلاسیک و مدرن کاربرد یافته است.

همانطور که می دانید مبل چستر یکی از مدرن ترین انواع مبلمان است که اکنون با دکوراسیون های مختلف عجین می شود. مبل چستر ترک دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مبل چستر ترک

ویژگی های مبل چستر

اصالت مبل چستر به صورت دقیق مشخص نیست و هیچ کس از طراح اصلی آن اطلاعی ندارد. مبل چستر دارای بدنه ای محکم و دسته هایی استوانه ای شکل است. استوانه ای بودن دسته ها که از حد طبیعی بالاتر آمده است موجب شده تا مبل چستر ما بین مبل های سلطنتی و کلاسیک قرار گیرد.

اغلب مردم از مبل چستر برای محل های کاملا رسمی استفاده می کنند و به همین خاطر است که مبل چستر در رده مبل های کاملا مدرن جای گرفته است. مبل چستر ترک همچنین از پارچه های بسیار مناسب همچون مخمل و یا چرم طبیعی و چرم مصنوعی تهیه می شود که پس از گذشت زمان از ابهت آن کم نشده و تغییری در شکل ظاهری آن ایجاد نمی گردد.

اگرچه مبل چستر ترک دارای پشتی یک دست و دکمه ای است اما می توان آن را به صورت های گوناگون نیز تولید کرد. بسیاری از کسانی که از مبل چستر استفاده می کنند ترجیح می دهند تا شکل قدیمی آن را استفاده کنند زیرا جلال و شکوهی خیره کننده را به محل می بخشد.

مبل چستر ترک

مسلما هر چه کیفیت مبل چستر ترک بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود اما نمی توان روی قیمت این محصول چندان مانور داد. دسته بندی های مختلف مبل چستر سبب شده تا از مواد مشخصی برای تولید آن استفاده شود که مبل چستر ترک در دسته ی بهترین مبل های تولیدی قرار می گیرد.

تهیه ی انواع مبل چستر بستگی زیادی به مکان مورد استفاده دارد و رنگ هایی که برای این مدل از مبل به کار می رود طیف بسیار کوچکی را شامل می شود.

همچنین از آنجا که مبل چستر کمتر به مبل اسپرت شباهت دارد، بهتر است برای تولید مبل چستر ترک از رنگ های ترکیبی و روشن استفاده نکرد تا جلال خود را حفظ نماید.

مبل چستر معمولا در رنگ های قهوه ای سوخته بیشترین کاربرد را دارد. زرشکی نیز رنگی است که می توان برای تهیه مبل چستر به کار برد. در مکان های رسمی و اداری بیش از همه از رنگ های تیره برای مبل چستر استفاده می کنند.

مبل چستر ترک

استفاده از رنگ قهوه ای علت دیگری نیز دارد و می توان به وضوح به شباهت این رنگ با رنگ چرم طبیعی اشاره کرد. از آنجا که مبل چستر اغلب با چرم تهیه می شود، استفاده از رنگ هایی که به رنگ چرم طبیعی نزدیکی بیشتری دارند، جلوه ی بهتری به مبل می بخشند.

هرچند که امروزه استفاده از مبل چستر در رنگ های متنوع باب شده و بسته به مکان مورد استفاده این رنگ تغییر می کند.

 

دسته های استوانه ای و پشتی ساده ی دارای دکمه، ویژگی اصلی مبل چستر ترک است که تولید آن به صور گوناگون انجام می شود. در ایران کیفیت مبل چستر ترک زبانزد است اما روش تولید و مواد به کار رفته در آن تاثیر بسزایی روی ویژگی کیفی آن خواهد گذاشت.

طراحی این مبل نشان می دهد که تنها استفاده از چوب برای افزایش جبروت نوع مبل اهمیت ندارد و مبل چستر ترک نمونه ای از مبل های اشرافی است که بدون استفاده از چوب در طراحی آن، سلیقه ی بسیاری از افراد را به خود نزدیک نموده است

با اعتماد به ما میتوانید بهترین خرید مبل چستر خود را تجربه کنید.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page