کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

مبل چستر پارچه ای

امروزه بیش از گذشته مردم برای تهیه مبل های ساده و در عین حال زیبا و شیک اقدام می کنند. مبل چستر پارچه ای نیز یکی از انتخاب های آن هاست که سلیقه ی بسیاری از مشتریان را به خود نزدیک کرده است. اگرچه مبل چستر در اولین طراحی با روکش چرم تهیه گردیده است اما اکنون مبل چستر پارچه ای بیشتر تولید می شود.

مبل چستر پارچه ای

بسیاری از کسانی که علاقه مند به خرید مبل های چستر هستند، ترجیح می دهند تا مبل چستر پارچه ای را خریداری کنند. در واقع مبل چستر پارچه ای از رسمی بودن این نوع مبلمان کاسته و برای دکوراسیون های مدرن تا کلاسیک مناسب خواهد بود.

مبل های چستر اغلب برای دکوراسیون های ساده به کار میروند و چون سادگی نیز در این نوع مبل مشهود است، نمایی زیبا به فضا خواهد داد. مبل های چستر پارچه ای اغلب فضای مدرن تری را ایجاد می کنند که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند.

امروزه دیگر نیازی به استفاده از مبل چستر با ویژگی هایی که در طراحی قدیمی آن به کار رفته است، وجود ندارد. اغلب مردم نیز ترجیح می دهند تا برای آرام نشان دادن فضا از مبل چستر پارچه ای در رنگ های متنوع استفاده کنند.

اندازه و سایز مبل چستر بسته به سلیقه ی افراد ممکن است تغییر کند و اغلب برای تهیه مبل چستر سفارشات مختلفی گرفته می شود. سایز کاناپه و مبل های تک نفره ی مبل چستر می تواند در این سفارشات تغییر کند تا هر کس بر اساس فضایی که در اختیار دارد بتواند از این مبلمان در طراحی فضای خانه ی خود بهره مند شود.

مبل چستر پارچه ای

دلایل انتخاب مبل چستر پارچه ای

اگر به نوع و ویژگی های مبل چستر پارچه ای توجه کنیم، خواهیم دید که این نوع مبلمان به راحتی با همه ی فضا های کلاسیک در می آمیزد و ظاهری شیک و چشم نواز را به فضا خواهد داد. این در حالیست که انواع مبل چستر فیلد و چرم تنها در فضا های رسمی و خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

تنوع در رنگ انواع مبل چستر پارچه ای یکی از دلایل گسترش این نوع مبلمان در بازار شده است که طرفداران زیادی نیز دارد.

از طرفی قیمت مبل چستر پارچه ای به نسبت کمتر از انواع مبل فیلد است و به همین خاطر طیف بیشتری از افراد می توانند برای خرید این نوع مبل اقدام کنند.

طراحان مبل بر این باورند که شکل سنتی مبل چستر اگرچه قابل تغییر است اما جلوه ای هنرمندانه را به رخ خواهد کشید و بهتر است بدون تغییر بماند. اما برای سازگاری مبل چستر پارچه ای با دکوراسیون های مختلف تغییر رنگ این نوع مبلمان در بازار به وفور دیده شده است و اغلب افراد نیز از آن استقبال نموده اند.

مبل چستر پارچه ای

نرمی و راحتی در مبل چستر پارچه ای به وضوح دیده می شود و بنابراین از این مبلمان به عنوان مبلمان راحتی نیز یاد می شود. همچنین دوام مبل چستر پارچه ای به مواد اولیه ای بستگی دارد که در تولید آن به کار رفته است.

هرچه کیفیت پارچه ی مخملی مبلمان چستر بهتر باشد، مدت زمان بیشتری را می توان از آن استفاده نمود. همچنین بعد از گذشت سال های طولانی از تولید مبل چستر پارچه ای، این مبلمان هرگز از مد نرفته و همواره در نوع خود بی نظیر خواهند بود.

کسانی که تمایل به خرید مبل چستر پارچه ای دارند ابتدا باید فضای مورد نظر خود را مشخص کرده تا متناسب با آن بتوانند رنگ، اندازه و مدل مبل چستر را تعیین کنند. و در نهایت قیمت کمتر مبل چستر پارچه ای یکی از دلایل گسترش خرید مبل چستر در بازار می باشد که موجی از هواداران مبل های کلاسیک را به سوی خود جذب نموده است.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page