کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

قیمت سرویس خواب سلطنتی

امروزه بسیاری از نو عروسان به دنبال یافتن قیمت سرویس خواب سلطنتی هستند که به شیوه ای راحت بتوانند این محصول را تهیه کنند. مسلما کیفیت و مدل انواع سرویس خواب سلطنتی روی قیمت این محصولات اثر گذار است و از همین رو بهتر است قبل از هر چیز درباره ی ویژگی های مورد نظر برای تهیه ی یک سرویس خواب سلطنتی صحبت نمود.

قیمت سرویس خواب سلطنتی

ویژگی های سرویس خواب سلطنتی

نو عروسان تنها یک قشر از خریداران انواع سرویس خواب هستند که قیمت سرویس خواب سلطنتی برای آن ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. قبل از آنکه قیمت سرویس خواب سلطنتی مشخص شود باید ویژگی های آن بیان شود.

در گذشته نیز سرویس های خواب اهمیت زیادی داشت و امروزه به شکلی مدرن تر از سرویس های خواب در تهیه ی جهیزیه استفاده می شود. اتاق خواب با وجود یک سرویس خواب کامل می شود و زیبایی اتاق خواب با طراحی سرویس خواب دو چندان خواهد شد.

میز کنسول زیبا در کنار تخت های سلطنتی به بر انگیختن سلیقه ی مشتریان کمک کرده و سبب افزایش رضایت آن ها از سرویس خواب های سلطنتی خواهد شد.

استفاده از سرویس خواب برای ایجاد آرامش افراد در هنگام استراحت ضروری است و اغلب کسانی که برای خرید این محصول اقدام می کنند، به شکل و مدل آن توجهی ویژه دارند.

قیمت سرویس خواب سلطنتی

در ابتدا باید بیان کرد که سرویس خواب های سلطنتی عموما در قالب دو نفره تهیه می شوند و کمتر به صورت یک نفره طراحی خواهند شد. تاج بالای سرویس خواب سلطنتی عموما از چوب تهیه می شود و شکل های مختلف آن سبب شده تا سلایق مختلفی آن را بپسندند.

مسلما نوع چوب به کار رفته در تهیه و تولید آن روی قیمت سرویس خواب سلطنتی اثر گذار است و کسانی که به دنبال خرید این محصول هستند، باید به این نکته توجه کنند.

هرچه کیفیت چوب مورد استفاده در تولید آن بیشتر باشد، قیمت سرویس خواب سلطنتی نیز بیشتر خواهد شد. معمولا سرویس های خواب سلطنتی با قیمت بالا از چوب راش و گردو در تولید آن استفاده می گردد.

طراحی سرویس خواب نیز روی این قیمت اثر گذار است. هر چه زحمت بیشتری برای ایجاد نقش روی تاج سرویس خواب کشیده شده باشد، قیمت سرویس خواب سلطنتی بیشتر خواهد شد.

اما نمی توان رنج قیمت ثابتی را برای انواع سرویس خواب سلطنتی مشخص کرد زیرا این عوامل روی آن دخیل بوده و بسته به هزینه ای که در تولید آن صرف شده باشد، قیمت سرویس خواب سلطنتی دستخوش تغییر خواهد شد.

قیمت سرویس خواب سلطنتی

تا کنون هر آنچه که در باره ی قیمت سرویس خواب سلطنتی گفته شد مربوط به تخت به کار رفته در آن بود. اما همانطور که از نام آن پیداست سرویس خواب تنها به تخت خواب منتهی نمی شود و شامل آینه کنسول و میز آن و پا تختی نیز خواهد بود.

مسلما در تعیین قیمت سرویس خواب سلطنتی اجزای کنار تخت نیز موثر هستند. برای مثال در تهیه ی پا تختی ویژگی های مختلفی به کار می رود و چون در تخت خواب سلطنتی از پا تختی تمام چوب با طراحی شبیه تخت خواب استفاده می شود، قیمت سرویس خواب را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

آینه نیز یکی دیگر از اجزای سرویس خواب است که به میز آرایش نیز معروف است. چوب به کار رفته در آن سبب شده تا قیمت سرویس خواب سلطنتی متناسب با آن تغییر کند.

قابل ذکر است که هر چه در تولید سرویس خواب از چوب بیشتری استفاده شود، قیمت آن بالاتر خواهد بود که نوع طراحی و نوع چوب نیز روی تعیین این قیمت موثر هستند.

بهتر است قبل از انتخاب یک سرویس خواب حتما از کیفیت آن مطمئن شد. اگرچه قیمت سرویس خواب سلطنتی تحت تاثیر کیفیت آن خواهد بود اما مواد اولیه ی به کار رفته در آن نیز روی این قیمت اثر گذار است.

قیمت سرویس خواب سلطنتی

سرویس های خواب سلطنتی در طرح، رنگ و مدل های متفاوتی عرضه می شوند که هر کس می تواند بر اساس سلیقه ی خود آن را انتخاب کند.

فروشگاه های تولیدی سرویس خواب  می توانند به تنوع در این زمینه کمک کنند و هر چه تنوع در قیمت سرویس خواب سلطنتی بیشتر باشد طیف بیشتری از مشتریان می توانند برای خرید این محصول اقدام کنند. همچنین مراکز تولیدی سرویس خواب سلطنتی می توانند بنا به سلیقه ی مشتریان طرح و رنگ این محصولات را تغییر دهند.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page