کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

یکی از دغدغه های اصلی عروس و داماد انتخاب مبلمان و سرویس خواب و سایر وسایل جهیزیه می باشد. و از مهم ترین مسائل آنها به طور معمول قیمت سرویس خواب عروس و داماد است. چطور یک سرویس تخت خواب شیک با قیمت مناسب را برای جهیزیه می توان خرید؟ و چطور می توان با قیمت ارزان صاحب یک سرویس خواب زیبا و شیک شد؟

یکی از مسائلی که عروس و داماد در خرید سرویس خواب باید در نظر بگیرند، این است که باید از بین مدل ها و سبک های کلاسیک و مدرن موجود یکی را انتخاب کنند و تصمیم بگیرند که قصد خرید چه نوع سرویس خوابی را دارند.

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

قیمت سرویس خواب عروس و داماد سبک کلاسیک

قیمت سرویس خواب عروس و داماد به سبک های مختلف متفاوت است. هر چه ظرافت و تزئینات بیشتری در سرویس خواب به کار رفته باشد، معمولا بر قیمت سرویس خواب عروس و داماد تاثیر می گذارند و باعث افزایش قیمت آن می شوند. معمولا قیمت سرویس خواب عروس و داماد از مدل کلاسیک که به صورت سلطنتی هستند و یا کنده کاری های بیشتری روی آنها وجود دارد، نسبت به مدل های ساده تر سبک کلاسیک، گرانتر هستند.

البته در سبک های کلاسیک ساده و معمولی هم قیمت های مناسبی وجود دارند که افراد خوش سلیقه و خلاق، با ترکیبی از سرویس خواب های کلاسیک و سایر وسایل مدرن در کنار هم، و با استفاده از هارمونی رنگ ها، دکور های زیبایی را برای خانه ی خود ایجاد می کنند، که چشم هر بیننده ایی را به خود جلب می کنند و مورد تحسین همگان قرار می گیرند. و بهتر است شما هم قبل از تصمیم نهایی از قیمت سرویس خواب عروس و داماد از سرویس تخت خواب های کلاسیک ساده، موجود در این سایت دیدن کنید.

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

قیمت سرویس خواب عروس و داماد سبک مدرن

قیمت سرویس خواب عروس و داماد از نوع مدل های مدرن، بسته به مدل و طرح انتخابی متفاوت است. سرویس خواب های مدرن در بین قشر جوان طرفداران خیلی زیادی دارند، و یکی از دلایل این امر تنوع زیاد در طرح ها و رنگبندی های مختلفی است که در این سبک دارد و شاید از دلایل مهم آن قیمت سرویس خواب عروس و داماد است که باعث جذب قشر جوان به این سبک شده است، معمولا در سبک های مدرن از جزئیات کمتری استفاده می شود. و به همین دلیل در انواع سبک های ساده و فانتزی آن قیمت سرویس خواب عروس و داماد مناسب و ارزان زیادی وجود دارد.

اگر شما به دنبال قیمت سرویس خواب عروس و داماد ارزان هستید و از طرفی می خواهید به روز و شیک هم باشد، می توانید از انواع سرویس خواب های مدرن ساده با رنگبندی های مختلف در مجموعه ما دیدن کنید. که با کمی ذوق و سلیقه در چیدمان منزل تان می توانید به راحتی و با صرف هزینه کم قیمت سرویس خواب عروس و داماد ساده از سبک مدرن یا کلاسیکی را انتخاب کنید، که با هارمونی رنگ های دکوراسیون شما بیاید. البته در سرویس خواب های مدرن، به خاطر تنوع زیاد در رنگبندی حق انتخاب بیشتری دارید.

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

یکی از راهکار های ساده و کارآمد، برای صرفه جویی در هزینه های عروس و داماد که با خیال راحت از قیمت سرویس خواب عروس و داماد می توانند به آن هم فکر کنند، استفاده از سرویس خواب های ذخیره ساز می باشد.

که شما می توانید به جای صرف هزینه زیاد و خرید قیمت سرویس خواب عروس و داماد بدون ذخیره دار که در طرح ها و مدل های مختلف، وجود دارند، می توانید از سرویس های تخت خوابی استفاده کنید که تخت خواب های آنها از نوع ذخیره ساز می باشد. که در طرح ها و مدل های مختلفی از سبک مدرن و کلاسیک طراحی می شوند.

و یکی از مزیت های ویژه ی آنها نسبت به سایر تخت ها این می باشد که، معمولا از انواع قیمت سرویس خواب عروس و داماد موجود در بازار که شامل: یک تخت دو نفره، دو پاتختی، یک دراور، یک میز توالت و آینه می باشند. اما سرویس های تخت های ذخیره دار، به علاوه ی همه ی این موارد، در زیر تخت هم فضای پنهانی برای ذخیره سازی وسایل مختلف و جود دارد. که با انتخاب قیمت سرویس خواب عروس و داماد ذخیره دار ساده و ارزان به راحتی می توانید به جای خرید یک کمد برای سایر وسایل تان، از فضای ذخیره سازی تخت خواب تان استفاده کنید. و دیگر برای جا دادن وسایل تان در اتاق کوچک با مشکل روبرو نمی شوید. که فضای ذخیره سازی آنها یا به صورت کشویی در اطراف تخت وجود دارند و یا به صورت یک جعبه ی بزرگ زیر تشک تعبیه شده است که می توانید با برداشتن تشک بالش ها را به راحتی در آنجا جا دهید.

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page