کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب

یکی از دغدغه ی امروزه مردم در انتخاب مهم ترین قطعات مبلمان، مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب است، که در اتاق خواب خانه تان قرار می گیرد و احتمالا برای مدت طولانی از آن استفاده می کنید. این روز ها با توجه به فضای کم در اتاق ها و نیاز به فضا های بیشتر برای ذخیره سازی یکی از گزینه های مشترک اکثر مشتری ها، انتخاب مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب و استفاده از حداقل فضای اتاق خواب می باشد.

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب

طراحی و ساخت مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب برای ذخیره سازی وسایل اضافی، بالش ها و لباس های زمستانی است. و اگر بخواهید آنها را در کمد هایتان نگهداری کنید، ایده چندان خوبی نیست زیرا شما نیازی به دسترسی به آنها ندارید و در عین حال نمی خواهید آنها را در حیاط یا زیر زمین قرار دهید تا گرد و غبار روی آنها جمع شود و در شرایط بدتر از آن، آسیب دیده باشند.

انواع مدل قیمت سرویس تخت خواب

برای انتخاب مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب گزینه های زیادی وجود دارد که شما می توانید با مطالعه هر کدام از آنها مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب خود تان را انتخاب کنید.

برای مثال می توانید مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب از جنس ام دی اف، یا اگر به مدل تخت خواب های مدرن علاقمند هستید می توانید سرویس خواب اسپرت، را انتخاب کنید. و یا مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب کلاسیک، را خریداری کنید که برای افرادی که دوست دارند از تخت های بزرگ و زرق و برق دار استفاده کنند گزینه مناسبی می باشد.

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب

یا برای انتخاب مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب برای نوزاد و کودک و نوجوان تان می توانید از سرویس تخت خواب نوزاد و کودک، و یا مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب را برای نوجوان تان، خریداری کنید. که هر کدام از آنها در انواع طرح ها و رنگبندی و مدل های مختلفی ساخته و تولید می شوند. و می توانید قیمت هر کدام از آنها را به صورت آنلاین از سایت تخت طاووس جویا شوید.

و اگر تمایل دارید در اتاق هایتان هیچ وسیله ی اضافه ای در روی زمین یا گوشه و کنار اتاق تان قرار نگیرد و فضای کافی برای رفت و آمد اعضای خانواده وجود داشته باشد و همچنین فضای کافی برای بازی، کودکان تان باشد و در عین حال اتاق های تان همیشه منظم و مرتب و تمیز باشند و هر چیزی در جای خودش قرار گیرد. پیشنهاد ما به شما این است که از مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب ها از نوع ذخیره دار استفاده کنید. که علاوه بر دراور، و پاتختی که معمولا در انواع قیمت سرویس خواب وجود دارند، در زیر و اطراف تخت خواب هم فضایی برای ذخیره سازی وجود دارد. با ما همراه باشید تا با مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب های دیگری هم که وجود دارند، آشنا شوید.

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب از نوع ذخیره سازی

تخت ها می توانند فضای ذخیره سازی متفاوتی داشته باشند و فضا های ذخیره سازی می توانند به شکل جعبه، ذخیره سازی هیدرولیکی یا کشویی در دو طرف داشته باشند.

برخی از طرح های تخت های ذخیره سازی، فضای ذخیره سازی در جلوی تخت نصب شده است. این تخت خواب ها برای اتاق های بلند و باریک مناسب هستند یا اگر فضای کافی برای باز کردن آنها در دو طرف ندارید، می توانید از این مدل تخت خواب استفاده کنید.

عیب این تخت ها این است که، ممکن است فضای ذخیره سازی آنها خیلی بزرگ نباشند. اما اگر یک تخت کینگ با ذخیره سازی، را خریداری کردید، فضای کافی برای شما خواهد داشت.

اگر یک فرد مجرد هستید یا نیاز به یک تخت ارزان قیمت برای اتاق مهمان دارید، می توانید به جای خرید سرویس خواب، تنها یک تخت خواب ذخیره سازی بخرید. برخی از طرح های تخت خواب های ذخیره، علاوه بر فضای ذخیره سازی پنهانی که در زیر تخت خواب وجود دارد، قفسه هایی در اطراف، یا پشت سر آن قرار می گیرند تا عینک، دارو، آب و یا هر چیز دیگری که می خواهید در دسترس تان باشند در آنجا قرار دهید.

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب

اندازه تخت های ذخیره سازی

مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب از نوع ذخیره سازی هم در ابعاد مختلف تولید می شوند. بنابراین شما باید ابتدا فضای اتاق خواب تان را اندازه گیری کنید، و برای مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب باید به این نکته توجه کنید که بعد از قرار گرفتن تخت، فضای کافی در اتاق برای رفت و آمد باشد و همچنین فضای کافی برای قرار دادن لوازم جانبی سرویس تخت خواب، مثل دو پاتختی در اطراف تخت، یک دراور، آینه و میز آرایش هم باشد.

بیش از ده ها مدل با مناسب ترین قیمت سرویس تخت خواب در مجموعه ما طراحی شده است. که با انتخاب هر کدام از آنها می توانید به صورت آنلاین از قیمت خرید آنها مطلع شوید.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page