کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

راهنمای خرید چرم مصنوعی

در مقاله راهنمای خرید چرم مصنوعی به شما کمک میکنیم تا به هر سوالی که در ذهن دارید برسید تا بتوانید بهترین خرید خود را داشته باشید فروشگاه تخت طاووس یکی از بهترین فروشنده ها در این زمینه میباشد.به این فکر کنید که چه نوعی از چرم های مصنوعی را می خواهید بخرید. اگر نوع خاصی از چرم مصنوعی را دوست دارید، رنگ و طرح دلخواه خود را نیز مشخص کنید. می توانید نقش و طرح چرم ها را در اینترنت جستجو کنید. امروزه می توان چرم های مصنوعی مشابه با پوست حیواناتی مثل شترمرغ، خزندگان، گوساله، گاومیش، سوسمار و مار هستند. طرح های روی چرم مصنوعی متنوع هستند. طرح های گلدار، بته جقه ای، نقوش کابوی، طرح های سمبولیک یا چرم بافته شده از جمله طرح های رایج روی چرم هستند.

قبل از خرید چرم مصنوعی به این فکر کنید که می خواهید چه اندازه از چرم مصنوعی را بخرید. از فروشنده سوال کنید و ببینید چند متر چرم نیاز دارید؛ مثلا اگر می خواهید روکش مبل خود را با چرم بپوشانید، به بیش از 10 متر چرم نیاز خواهید داشت. احتیاط کنید و همیشه چند متر چرم بیشتر از مقدار مصرف خود بخرید.

به فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر شهر سر بزنید. برای خرید چرم مصنوعی باکیفیت و زیبا باید مراکز مهم را بگردید و انواع چرم ها و طرح های آنها را مشاهده کنید. فروشگاه های معتبر شهر معمولا چرم های مرغوبی دارند.

می توانید چرم مصنوعی را به صورت آنلاین نیز بخرید. تنها عیب خرید آنلاین چرم این است که نمی توانید از نزدیک چرم را لمس کنید و نرمی یا زبری آن را تشخیص دهید. خرید چرم به صورت آنلاین در وقت و انرژی افراد صرفه جویی می کند. تنها با سفارش و پرداخت وجه می توانید چرم را درب منزل خود تحویل بگیرید. بازار فروش آنلاین پارچه های لوازم داخلی، تعداد زیادی از پارچه ها، طرح ها، رنگ ها و پرداخت های متنوعی از چرم های مصنوعی را ارائه می دهند.

با حضور در همایش ها و بازارهای فروش طراحان داخلی، چرم ها را با تخفیف ویژه بخرید. با دیگر فروشندگان و طراحان داخلی صحبت کنید تا روش های خرید استثنائی چرم مصنوعی را یاد بگیرید.

راهنمای خرید چرم مصنوعی

چگونه می توان محصول ساخته شده با چرم مصنوعی را از محصول ساخته شده با چرم طبیعی تشخیص داد؟

وقتی به فروشگاهی می روید و تصمیم می گیرید که یکی از محصولات چرمی آن را بخرید، احتمالا به این فکر می کنید که آیا این محصول از چرم طبیعی ساخته شده است یا از چرم طبیعی. برای اینکه بتوانید تمایز میان محصولات ساخته شده از چرم مصنوعی و محصولات ساخته شده از چرم طبیعی را درک کنید باید:

  • برچسپ محصول را بخوانید. روشی مطمئن برای تشخیص نوع چرم به کار رفته در محصول این است که برچسپ روی محصول را بخوانید. محصولاتی که با استفاده از چرم واقعی درست می شوند، روی برچسپ خود نوشته ای مبتنی بر این قضیه دارند. اگر روی برچسپ محصول خواندید که محصول با استفاده از وینیل یا مواد مصنوعی ساخته شده است، باید بدانید که چرم به کار رفته در آن چرمی مصنوعی است.
  • اگر می خواهید مبل یا لباسی بخرید، به لبه های آن نگاه کنید. به تمام قسمتهای دوخته شده مبل، کاپشن، کیف و ... نگاه کنید. اگر لبه آنها صاف و سالم بود، بدانید که از چرم مصنوعی ساخته شده است. دلیل صاف بودن لبه های این محصولات این است که چرم مصنوعی سطح صافی دارد و به راحتی قابل تنظیم شدن است. در صورتی که محصول با استفاده از چرم طبیعی ساخته شده باشد، لبه های آن ناصاف است.
  • محصول را لمس کنید. باید به حس خودتان رجوع کنید. روی مبل یا لباس دست بکشید. چرم واقعی یا ضخیم است یا صاف یا حالتی بین آنها، به علاوه چرم طبیعی نرم و منعطف است. در صورتی که محصول شما خیلی صاف باشد یا ظاهری پلاستیک گونه داشته باشد، از چرم مصنوعی ساخته شده است. اگر دیدید لباس کمی کش می آید چرمی که برای دوخت آن استفاده شده است، چرم مصنوعی می باشد. می توانید به فروشگاه های ارائه کننده انواع چرم ها سر بزنید و چرم مصنوعی و چرم طبیعی را لمس کنید. در این صورت می توانید با تفاوت های آنها هنگام لمس کردن آشنا شوید.
  • محصول موردنظر خود را بو کنید. وقتی می خواهید بفهمید که لباس شما از چرم مصنوعی ساخته شده است یا چرم طبیعی، آن را بو کنید. در صورتی که مبل یا لباس دلخواه شما بوی پلاستیک و مواد شیمیایی بدهد، بدانید که با استفاده از چرم مصنوعی ساخته شده است. چرم واقعی بوی خاصی دارد؛ بوی طبیعت و عناصر طبیعی می دهد.
  • روزنه های مبل یا لباس را بررسی کنید. از نزدیک مبل یا لباس را نگاه کنید. ببینید نقطه های کوچک روی لباس به چه صورتی هستند؟ اگر روزنه ها طرح منسجم و سالمی دارند، یعنی اینکه چرم به کار رفته در آنها، چرم مصنوعی است. اگر روزنه ها به صورت نامنظم و پراکنده باشند، به معنای طبیعی بودن چرم است.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page