کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد

خوابیدن تجربه ی شیرینی که هر یک از ما بارها آن را داشته ایم ؟ اما در نقطه ی مقابل ممکن است تجربه ی بد خوابی یا بی خوابی را نیز داشته باشید که در این حالت قطعا متوجه شده اید که بیدار شدن سخت و انجام امور روزمره چقدر طاقت فرسا خواهد بود. خستگی و بی حالی در روز آزارتان می دهد و تا زمانی که به یک خواب با کیفیت و عمیق نروید از این حالت رهایی نخواهید یافت .

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد

خواب شبانه مناسب باعث می شود که  مغز شما در روز عملکرد مناسب تری داشته باشد . چرا که در زمان استراحت شبانه، مغز مشغول سامان دهی و نظم دادن اطاعات روز گذشته می شود .

کم خوابی یا خواب نامناسب باعث اختلالات عصبی می شود فردی که در روز خواب کافی نداشته است دچار کج خلقی ، پرخاشگری ، عدم توانایی در تمرکز و انجام کارها می شود .

همچنین یکی از عوارض کم خوابی یا خوب نخوابیدن مشکلات قلبی و عروقی می باشد . خواب نامناسب باعث تپش قلب ، افزایش فشار خون و استرس می شود  و روی سیستم ایمنی بدن تاثیر سوء دارد که باعث ابتلا به بیمارهایی از جمله سرطان می شود .

همان طور که در بالا ذکر شد خواب یکی از فاکتور های اساسی در سلامت بدن انسان می باشد پس باید کاملا به آن توجه نمود و ایجاد شرایط مناسب برای یک خواب با کیفیت را در اولویت قرار داد. ایجاد محیطی آرام و مناسب و استفاده از سرویس خواب درجه یک می تواند گام هایی اساسی برای یک خواب کامل و در عین حال با کیفیت  باشد .

سرویس خواب چیست ؟

آن چه ما به عنوان سرویس خواب می شناسیم شامل یک تخت دو نفره ، دو عدد پاتختی ، یک عدد میز آرایش همراه با آینه و صندلی است این ها ملزومات یک سرویس خواب استاندارد می باشد . معمولا در اتاق خواب از پاف هم استفاده می شود ولی پاف جزء سرویس خواب محسوب نمی شود .

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد

مزایای استفاده از یک سرویس خواب مناسب چیست ؟

اولین مزیت استفاده از تخت خواب ، فاصله مناسب تخت از زمین است که این موضوع تاثیر مناسب بر دمای بدن می شود چرا که با توجه به این که هوای گرم همیشه بالاتر از هوای سرد قرار می گیرد هوای اطراف بدن در روی تخت کمی گرم تر از هوای اطراف بدن زمانی که روی زمین می خوابیم . که این باعث خواب بهتر و با کیفیت تر خواهد شد .

دومین مزیت این است که خوابیدن و برخاستن از روی تخت بسیار ساده تر از خوابیدن و برخاستن از روی زمین است و فشار بر زانو ها در زمانی که از تخت استفاده می کنید بسیار کم تر استو بخصوص برای افراد در سنین بالا بسیار موثر می باشد .

سومین مزیت استفاده از یک سرویس خواب مناسب ایجاد محیط زیبا و القا کننده ی حس خواب به فرد است که خود کمک شایانی برای بهبود خواب می کند .

چهارمین مزیت استفاده از یک سرویس خواب مناسب رهایی از مزاحمت برخی از حشرات مانند سوسک است زمانی که شما روی زمین می خوابید ممکن است حشرات موزی باعث اذیت و حتی نیش زدن شما در سطح زمین بشوند ولی استفاده از تخت به علت داشتن ارتفاع مناسب از سطح زمین باعث رهایی شما از این مزاحمت ها خواهد شد .

انواع سرویس خواب در یافت آباد :

سرویس خواب با تختخواب چوبی

سرویس خواب با تختواب mdf

انواع سرویس های خواب مختلف و با قیمت مناسب در فروشگاه سرویس خواب یافت آباد

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد با تخت خواب های چوبی :

تخت خواب های چوبی یک از معمول ترین و کهن ترین نوع تخت خواب می باشد که جزء اولین تخت خواب هایی است که به دست بشر ساخته شده است . استفاده از چوب باعث گران قیمت بودن این نوع تخت خواب نسبت به دیگر نمونه های فلزی و ام دی اف است . دلیل استفاده از این نوع تخت خواب استحکام ، سبکی و زیبایی است .

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد با تخت خواب های ام دی اف  :

تخت خواب های MDF با کیفیت بالا جایگزین مناسبی برای تخت خواب های چوبی است و امروزه توانسته است جای خود را به خوبی در بازار باز نمایید . استحکام تخت خواب های ام دی اف کمتر از تخت خواب های چوبی است اما قیمت این تخت خواب ها ارزان تر از تخت خواب های چوبی است و این جهت مقرون به صرفه تر هستند . یکی از مزیت های این تخت خواب ها قابلیت ساخت به اشکال و طرح های متفاوت برای هر مکان و فضایی است .

تخت خواب های ام دی اف در سه مدل کشو دار ، جک دار و تخت خواباهای کم جا طراحی و تولید می شود .

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد

تخت خواب کشو دار : مزیت استفاده از این تخت خواب این است که از فضای بلا استفاده ی تخت نیز بتوان به نحوی صحیح استفاده نمود و برای جا دادن وسایل در محیط اتاق های کوچک امروزی استفاده نمود .

تخت خواب های جک دار : مدل تخت خواب جکی مانند درب موتور خودرو باز می شود و می توان از فضای زیر تخت نیز استفاده ی بهینه نمود . و زمان استفاده تخت خواب از بالا به پایین آمده و در پایان دوباره به مکان اصلی خود باز می گردد .

تخت خواب های کم جا : نوعی از تخت خواب هاست که برای مکان های کوچک طراحی شده است و در زمان مناسب می توان آن را از روی زمین برداشت و به دیوار تکیه داد .

تذکر : نوعی از تخت خواب های هم در بازار موجود است که از فیبر ساخته شده است و گاهی به جای تخت خواب های MDF  اشتباه گرفته می شود . و این تخت خواب ها به علت کیفیت کم عملا دوام چندانی ندارد و با استفاده طولانی و جابه جایی از بین می رود .

فروشگاه سرویس خواب در یافت آباد (فروشگاه تخت طاووس)، ارائه کننده جدیدترین و زیباترین سرویس های خواب در طرح های متنوع می باشد . که می تواند نیاز شما برای داشتن سرویس خواب رویایی تان را برآورده سازد .

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page