اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    تویتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

مبل راحتی ارزان

با خرید مبل راحتی ارزان و بسیار زیبا برای منزل خود می توانید یک ظاهر بی نظیر و بسیار ایده آل را برای منزل خود به ارمغان آورید.خرید مبل یکی از موضوعات مهم و بحث برانگیز در هر خانه ای می باشد و یک خرید شیک و مناسب برای منزل یکی از اولویت های ضروری برای هر خانواده ای می باشد. اما حقیقت این است که خریدی متناسب برای دیزاین منزل ممکن است گران تمام شود، زیرا معمولا دارای قیمت بالایی می باشند و یافتن یک مدل با قیمت کم تر و کیفیت مناسب تر قدری دشوار به نظر می رسد.

مبل راحتی ارزان

از انجایی که خرید مبل راحتی نقش بسیار مهمی را در ایجاد تغییر در ظاهر منزل بر عهده دارد، بنابراین با خرید محصولی شکیل و بسیار زیبا برای منزل خود می توانید یک ظاهر بی نظیر و بسیار ایده آل را برای منزل خود به ارمغان آورید. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به موضوع ست راحتی و شیوه خریداری آن ها بپردازیم:

مبل راحتی ارزان

قبل از خرید ، بهتر است فضای منزل خود را اندازه گیری نمایید و متناسب با میزان فضایی که برای قرار دادن در اختیار دارید اقدام به خریداری کنید. این اندازه گیری هم چنین به شما در پیدا کردن یک سبک مناسب و رنگ کمک می کند، البته بهتر است خیلی خودتان را در این زمینه محدود نکنید و فرصت انتخاب را از میان مدل ها و تنوع رنگ های گوناگون از دست ندهید تا به این ترتیب بتوانید به آسانی مدل مورد نظر خود را متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید، تهیه نمایید.

مبل راحتی ارزان

در برخی از نمایشگاه های فصلی و حراجی ها، می توانید معاملات شگفت انگیزی را انجام دهید که از آن جمله می توان به خرید یک مبل راحتی ارزان اشاره کرد. البته برای یافتن نمونه با کیفیت مناسب در این گونه فروشگاه ها باید با فرصت و دقت کافی به خرید بپردازید و به این ترتیب با بررسی های لازم در این زمینه بتوانید به یک خرید هوشمندانه و بسیار عالی بپردازید و از خرید خود رضایت داشته باشید. قبل از خرید نیز باید به دقت مبل راحتی انتخابی خود را بررسی نموده و از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان حاصل کنید و سپس به خریدی ارزان اقدام کنید.

مبل راحتی ارزان

در صورتی که یک خیاط حرفه ای هستید میتوانید رومبلی های بسیار زیبایی را طراحی کنید و با استفاده از آن ها، می توانید از تمامی وسایل چوبی خانه خود مراقبت بیشتری داشته باشید و هم چنین برخی معایب موجود آن را محو کنید و ظاهر زیبایی را برای خانه خود ایجاد کنید.

مبل راحتی ارزان

پس از خریداری محصولات چوبی امکان بازگشت آن وجود ندارد؛ به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به خریداری از میزان اندازه مبلمان خود اطمینان حاصل کنید و با اطمینان از میزان فضای موجود برای قرار دادن در منزل تصمیم به خرید آن بگیرید.

مبل راحتی ارزان

اگر رویایی از یک مبل ایده آل را در ذهن دارید، می توانید تا زمان دستیابی به آنچه که ایده آل شما می باشد می توانید از کارشناسان تخت طاووس به صورت رایگان راهنمایی بگیرید و بهترین نمونه را برای خانه خود انتخاب کنید.

مبل راحتی ارزان

مبل راحتی یکی از خریدهای ضروری به شمار می رود و در واقع یک سرمایه گذاری مناسب برای منزل شما محسوب می شود؛ زیرا با خرید یک جنس خوب تا چندین سال می توانید به استفاده از آن بپردازید و استفاده از یک کار با کیفیت و مناسب، قسمت مهمی از فعالیت ها و زندگی روزمره شما را شامل می شود و تأثیر زیادی بر روی پس انداز و استطاعت خرید شما ایفا می کند. خرید ست یکی از مناسب ترین گزینه ها در زندگی می باشد که اگر با آگاهی کافی اقدام به خرید کنید، برای چندین سال می توانید با آسودگی خاطر به استفاده از آن بپردازید.

مبل راحتی ارزاندر هنگام خرید باید به بررسی میزان استحکام آن نیز بپردازید و نمونه های با کیفیت، دوام بیشتری دارد و برای مدت زمان طولانی می توانید از آن استفاده کنید. از کارهای که از چوب های جنگلی نظیر بلوط،توسکا، افرا و درختان محکم دیگری ساخته شده اند دارای کیفیت مناسبی می باشند و از استحکام کافی برخوردارند. بنابراین بهتر است در هنگام خرید انواع محصولات چوبی به کیفیت و استحکام چوب به کار رفته در آن توجه داشته باشید.اکثر محصولات ما از چوب راش با کیفیت سوپر که یکی  از چوب های جنگلی درجه یک می باشد تولید شده است.

مبل راحتی ارزاندر هنگام تهیه مبل راحتی ارزان به کوسن آن نیز توجه داشته باشید و مدل هایی را که دارای کوسن های ساخته شده از پلی اورتان و فوم های متراکم تر و یا پنبه هستند را انتخاب کنید. در برخی از نمونه های ارزان تنها از پلی اورتان استفاده شده است که بهتر است به این موضوع دقت داشته باشید که کوسن ها علاوه بر پلی اورتان با پنبه حلاجی شده نیز ترکیب شده باشد؛ زیرا این نوع از کوسن ها از مرغوب تر از سایر کوسن ها می باشند.تمامی کوسن های تولید شده در کارخانه تخت طاووس دارای این ویژگی می باشند.

مبل راحتی ارزان

در هنگام تهیه وسایل چوبی باید قاب و چهارچوب بدنه و هم چنین محل اتصالات را بررسی منید و در صورتی که مبل راحتی موردنظر دارای قاب باکیفیت می باشد و اتصالات به کار رفته در آن، مستحکم هستند، به انتخاب آن بپردازید و به این ترتیب از یک ست با کیفیت در چیدمان منزل خود بهره مند شوید.

مبل راحتی ارزان

برای اینکه بتوانید به انتخاب درستی داشته باشید.بهتر است ظرفیت مورد نظر خود را برای تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند، مشخص نمایید. با این کار می توانید یک محصول عالی و شیک را برای منزل خود تهیه کنید و با استفاده از آن راحتی و آسایش را برای خانواده خود به ارمغان آورید.

مبل راحتی ارزان

برای اینکه بتوانید یک مدل مناسب را خریداری کنید بهتر است به کیفیت قسمت تکیه گاه آن نیز توجه داشته باشید و یک نمونه ایده آل با تکیه گاه راحت را خریداری کنید و بتوانید اوقات استراحت خود را بر روی محلی شیک و راحت سپری کنید.

مبل راحتی ارزان

در هنگام خرید مبل راحتی ارزان باید به عمق ان و زاویه های ایجاد شده توجه داشته باشید؛ زیرا این عوامل در احساس شما بسیار تأثیرگذار هستند و توجه به عمق نشیمن در هنگام انتخاب از اهمیت بسیار زیادی برای تأمین آرامش شما برخوردار است. برای انتخاب یک مدل با عمق مناسب بهتر است فاصله قسمت داخلی زانو از قسمت پایین کمر را اندازه گیری نموده و متناسب با این اندازه مبل مورد نظر خود را با عمق مناسب را خریداری نمایید.تا آسایش را برای شما به ارمغان بیارود.

مبل راحتی ارزان

از انجایی که خرید وسایل چوبی یک سرمایه گذاری بزرگ در زندگی شما محسوب می شود. برای اینکه بتوانید همیشه خود را به روز نگه دارید، می توانید مدل راحتی با یک رنگ خنثی را انتخاب کنید، به این ترتیب می توانید از کوسن های زیبا و رنگارنگ برای تزیین و آراستن آن استفاده کنید و برای این کار به هزینه زیادی هم احتیاج نیست و با کم ترین هزینه می توانید هر زمان که نیاز به ایجاد تغییر در ظاهر مبل راحتی خود داشتید با خریداری کوسن های بسیار زیبا و جذاب این تغییر را در مبلمان و منزل خود ایجاد کنید.

مبل راحتی ارزان

نکته دیگری که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید این است که همواره سعی کنید پس از انتخاب مدل مورد نظر و قبل از این که اقدام به خرید آن کنید از فروشنده تخفیف مناسبی بگیرید و سپس هزینه را پرداخت کنید. با گرفتن تخفیف مناسب از فروشنده می توانید یک جنس با قیمت مناسب را خریداری کنید و منزل خود را به وسیله آن زینت دهید و اوقات خوشی را با استفاده از این مبل ها سپری کنید.

مبل راحتی ارزان

الگوها و طراحی های به کار رفته در مبلها باید یک دست و زیبا باشند و در صورت وجود ناهمواری و یا درزهایی در کارهای متفرقه غیر شرکتی بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید و به دنبال یک مدل دیگر و مناسب دیگر باشید که این مشکلات در آن وجود نداشته باشد.(البته تمامی محصولات ما  طبق استاندارد مدیریت کیفیت تولید شده)

در هنگام انتخاب رنگ و الگوهای به کار رفته در مدل مورد نظر، بهتر است رنگ های خنثی را انتخاب کنید؛ زیرا به این ترتیب می توانید جنس خریداری شده را با هر نوع دکوراسیون و طراحی منزل هماهنگ کنید، در این صورت می توانید از رومبلی های رنگارنگ و بسیار زیبا، تنوع و زیبایی را برای منزل خود به ارمغان آورید.

انتخاب نمونه های که با پارچه طرح دار هم می تواند یکی انتخاب مناسب و بی نظیر باشد؛ زیرا پارچه های طرح دار و رنگارنگ، لکه های جزئی را به آسانی پوشش می دهند و مخفی نگه می دارند.

یک کار شیک و هماهنگ با دیزاین منزل خود برگزینید؛ زیرا هر خانه ای دارای یک سبک غالب می باشد و به همین جهت باید ست راحتی را متناسب با سایر وسایل موجود در منزل انتخاب کنید و سبک آن رامطابق با سایر وسایل موجود در دکوراسیون منزل انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید با تهیه وسایل چوبی و تطابق آن با سایر وسایل منزل، هماهنگی و زیبایی را در منزل خود ایجاد کنید.

قسمت نشیمن یکی دیگر از قسمت های مهم آن است که تأثیر بسیار زیادی در ایجاد آسایش و آرامش شما دارد؛ بنابراین در هنگام خرید باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که قسمت نشیمن مورد نظر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. در هنگام انتخاب مبل راحتی باید حتما روی ان بنشینید و نشیمن و صندلی ان را تست کنید و در صورتی که احساس مطلوبی داشتید به خرید آن اقدام کنید.(تمام مدل های شرکت تخت طاووس از با کیفیت ترین نشیمن های درجه یک و مواد گارانتی داری تولید شده که در صورت خرید حضوری می توانید خریدی مطمعنی داشته باشید.)

بنابراین می توان گفت: قسمت نشیمن از نکات کلیدی در هنگام انتخاب به شمار می رود. برای تست کردن میزان راحت بودن خود می توانید بر روی آن دراز بکشید، بازوی خود را بر روی دسته های آن قرار دهید و همچنین با نشستن بر روی آن از میزان نرمی و استحکام آن اطمینان حاصل کنید و با توجه به این نکات یک محصول مناسب را خریداری کنید و از استراحت و لم دادن درون آن لذت ببرید.

مبل راحتی ارزان

با انتخاب نمونه های با سبک مدرن، می توانید از طرح های ساده تر و در عین حال مدرن به کار رفته در این نوع این مدل و کوسن های محکم تر و زاویه های بسیار دقیق در طراحی این نوع ست چوبی بهره مند شوید.

در مبل های کلاسیک و قدیمی تر نیز از قاب های زیبا و همچنین پارچه های ایرانی یا ترک طرح دار استفاده شده است و در این سبک از زاویا و خطوط منحنی در طراحی استفاده شده است.

به عنوان آخرین تصمیم مهم در هنگام انتخاب بهتر است به تکیه گاه آن دقت داشته باشید و در هنگام خرید از متحرک یا ثابت بودن قسمت تکیه گاه آن مطلع شوید؛ زیرا در برخی از مدل ها قسمت تکیه گاه از قابلیت تحرک برخوردار است و به این ترتیب می توانید قسمت پشتی آن را قدری به سمت عقب خم کنید و با این کار زاویه مناسبی را جهت استراحت خود فراهم آورید.

برخی از مبل راحتی نیز از این ویژگی برخوردار نیستند و قسمت تکیه گاه آن ها همواره ثابت است؛ بنابراین در صورتی که تمایل به خرید یک ست با قسمت پشتی متحرک دارید بهتر است در هنگام خرید به این موضوع توجه داشته باشید.

مبل راحتی ارزان

سعی کنید در زمان مناسب به خرید بروید، در برخی موقعیت های خاص، برخی از فروشگاه ها مدل های ارزون به فروش می رسانند. بهتر است با کسب آگاهی در این زمینه، زمان مناسب را برای خریداری  انتخاب کنید و به این ترتیب بتوانید با تهیه یک مبل راحتی ارزان در منزل خود از زیبایی و آسایش در محیط زندگی تان برخوردار شوید.معمولا قبل از آغاز سال نو فروشندگان مدل های زیادی را برای فروش ارائه می کنند که شما می توانید همین مبل ها را پس از بهار و تابستان آغاز سال نو با قیمت مناسب تر خریداری کنید.البته قیمت گذاری و ساخت نمونه ها در شرکت تخت طاووس به گونه ای بوده که تمام مدل ها چه ارزان و چه گران تولید می گردد و مشتری می تواند انتخاب بهتری بکند.

با خرید مبل راحتی ارزان و بسیار زیبا برای منزل خود می توانید یک ظاهر بی نظیر و بسیار ایده آل را برای منزل خود به ارمغان آورید.خرید مبل یکی از موضوعات مهم و بحث برانگیز در هر خانه ای می باشد و یک خرید شیک و مناسب برای منزل یکی از اولویت های ضروری برای هر خانواده ای می باشد. اما حقیقت این است که خریدی متناسب برای دیزاین منزل ممکن است گران تمام شود، زیرا معمولا دارای قیمت بالایی می باشند و یافتن یک مدل با قیمت کم تر و کیفیت مناسب تر قدری دشوار به نظر می رسد.

مبل راحتی ارزان

از انجایی که خرید مبل راحتی نقش بسیار مهمی را در ایجاد تغییر در ظاهر منزل بر عهده دارد، بنابراین با خرید محصولی شکیل و بسیار زیبا برای منزل خود می توانید یک ظاهر بی نظیر و بسیار ایده آل را برای منزل خود به ارمغان آورید. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به موضوع ست راحتی و شیوه خریداری آن ها بپردازیم:

مبل راحتی ارزان

قبل از خرید ، بهتر است فضای منزل خود را اندازه گیری نمایید و متناسب با میزان فضایی که برای قرار دادن در اختیار دارید اقدام به خریداری کنید. این اندازه گیری هم چنین به شما در پیدا کردن یک سبک مناسب و رنگ کمک می کند، البته بهتر است خیلی خودتان را در این زمینه محدود نکنید و فرصت انتخاب را از میان مدل ها و تنوع رنگ های گوناگون از دست ندهید تا به این ترتیب بتوانید به آسانی مدل مورد نظر خود را متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید، تهیه نمایید.

مبل راحتی ارزان

در برخی از نمایشگاه های فصلی و حراجی ها، می توانید معاملات شگفت انگیزی را انجام دهید که از آن جمله می توان به خرید یک مبل راحتی ارزان اشاره کرد. البته برای یافتن نمونه با کیفیت مناسب در این گونه فروشگاه ها باید با فرصت و دقت کافی به خرید بپردازید و به این ترتیب با بررسی های لازم در این زمینه بتوانید به یک خرید هوشمندانه و بسیار عالی بپردازید و از خرید خود رضایت داشته باشید. قبل از خرید نیز باید به دقت مبل راحتی انتخابی خود را بررسی نموده و از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان حاصل کنید و سپس به خریدی ارزان اقدام کنید.

مبل راحتی ارزان

در صورتی که یک خیاط حرفه ای هستید میتوانید رومبلی های بسیار زیبایی را طراحی کنید و با استفاده از آن ها، می توانید از تمامی وسایل چوبی خانه خود مراقبت بیشتری داشته باشید و هم چنین برخی معایب موجود آن را محو کنید و ظاهر زیبایی را برای خانه خود ایجاد کنید.

مبل راحتی ارزان

پس از خریداری محصولات چوبی امکان بازگشت آن وجود ندارد؛ به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به خریداری از میزان اندازه مبلمان خود اطمینان حاصل کنید و با اطمینان از میزان فضای موجود برای قرار دادن در منزل تصمیم به خرید آن بگیرید.

مبل راحتی ارزان

اگر رویایی از یک مبل ایده آل را در ذهن دارید، می توانید تا زمان دستیابی به آنچه که ایده آل شما می باشد می توانید از کارشناسان تخت طاووس به صورت رایگان راهنمایی بگیرید و بهترین نمونه را برای خانه خود انتخاب کنید.

مبل راحتی ارزان

مبل راحتی یکی از خریدهای ضروری به شمار می رود و در واقع یک سرمایه گذاری مناسب برای منزل شما محسوب می شود؛ زیرا با خرید یک جنس خوب تا چندین سال می توانید به استفاده از آن بپردازید و استفاده از یک کار با کیفیت و مناسب، قسمت مهمی از فعالیت ها و زندگی روزمره شما را شامل می شود و تأثیر زیادی بر روی پس انداز و استطاعت خرید شما ایفا می کند. خرید ست یکی از مناسب ترین گزینه ها در زندگی می باشد که اگر با آگاهی کافی اقدام به خرید کنید، برای چندین سال می توانید با آسودگی خاطر به استفاده از آن بپردازید.

مبل راحتی ارزاندر هنگام خرید باید به بررسی میزان استحکام آن نیز بپردازید و نمونه های با کیفیت، دوام بیشتری دارد و برای مدت زمان طولانی می توانید از آن استفاده کنید. از کارهای که از چوب های جنگلی نظیر بلوط،توسکا، افرا و درختان محکم دیگری ساخته شده اند دارای کیفیت مناسبی می باشند و از استحکام کافی برخوردارند. بنابراین بهتر است در هنگام خرید انواع محصولات چوبی به کیفیت و استحکام چوب به کار رفته در آن توجه داشته باشید.اکثر محصولات ما از چوب راش با کیفیت سوپر که یکی  از چوب های جنگلی درجه یک می باشد تولید شده است.

مبل راحتی ارزاندر هنگام تهیه مبل راحتی ارزان به کوسن آن نیز توجه داشته باشید و مدل هایی را که دارای کوسن های ساخته شده از پلی اورتان و فوم های متراکم تر و یا پنبه هستند را انتخاب کنید. در برخی از نمونه های ارزان تنها از پلی اورتان استفاده شده است که بهتر است به این موضوع دقت داشته باشید که کوسن ها علاوه بر پلی اورتان با پنبه حلاجی شده نیز ترکیب شده باشد؛ زیرا این نوع از کوسن ها از مرغوب تر از سایر کوسن ها می باشند.تمامی کوسن های تولید شده در کارخانه تخت طاووس دارای این ویژگی می باشند.

مبل راحتی ارزان

در هنگام تهیه وسایل چوبی باید قاب و چهارچوب بدنه و هم چنین محل اتصالات را بررسی منید و در صورتی که مبل راحتی موردنظر دارای قاب باکیفیت می باشد و اتصالات به کار رفته در آن، مستحکم هستند، به انتخاب آن بپردازید و به این ترتیب از یک ست با کیفیت در چیدمان منزل خود بهره مند شوید.

مبل راحتی ارزان

برای اینکه بتوانید به انتخاب درستی داشته باشید.بهتر است ظرفیت مورد نظر خود را برای تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند، مشخص نمایید. با این کار می توانید یک محصول عالی و شیک را برای منزل خود تهیه کنید و با استفاده از آن راحتی و آسایش را برای خانواده خود به ارمغان آورید.

مبل راحتی ارزان

برای اینکه بتوانید یک مدل مناسب را خریداری کنید بهتر است به کیفیت قسمت تکیه گاه آن نیز توجه داشته باشید و یک نمونه ایده آل با تکیه گاه راحت را خریداری کنید و بتوانید اوقات استراحت خود را بر روی محلی شیک و راحت سپری کنید.

مبل راحتی ارزان

در هنگام خرید مبل راحتی ارزان باید به عمق ان و زاویه های ایجاد شده توجه داشته باشید؛ زیرا این عوامل در احساس شما بسیار تأثیرگذار هستند و توجه به عمق نشیمن در هنگام انتخاب از اهمیت بسیار زیادی برای تأمین آرامش شما برخوردار است. برای انتخاب یک مدل با عمق مناسب بهتر است فاصله قسمت داخلی زانو از قسمت پایین کمر را اندازه گیری نموده و متناسب با این اندازه مبل مورد نظر خود را با عمق مناسب را خریداری نمایید.تا آسایش را برای شما به ارمغان بیارود.

مبل راحتی ارزان

از انجایی که خرید وسایل چوبی یک سرمایه گذاری بزرگ در زندگی شما محسوب می شود. برای اینکه بتوانید همیشه خود را به روز نگه دارید، می توانید مدل راحتی با یک رنگ خنثی را انتخاب کنید، به این ترتیب می توانید از کوسن های زیبا و رنگارنگ برای تزیین و آراستن آن استفاده کنید و برای این کار به هزینه زیادی هم احتیاج نیست و با کم ترین هزینه می توانید هر زمان که نیاز به ایجاد تغییر در ظاهر مبل راحتی خود داشتید با خریداری کوسن های بسیار زیبا و جذاب این تغییر را در مبلمان و منزل خود ایجاد کنید.

مبل راحتی ارزان

نکته دیگری که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید این است که همواره سعی کنید پس از انتخاب مدل مورد نظر و قبل از این که اقدام به خرید آن کنید از فروشنده تخفیف مناسبی بگیرید و سپس هزینه را پرداخت کنید. با گرفتن تخفیف مناسب از فروشنده می توانید یک جنس با قیمت مناسب را خریداری کنید و منزل خود را به وسیله آن زینت دهید و اوقات خوشی را با استفاده از این مبل ها سپری کنید.

مبل راحتی ارزان

الگوها و طراحی های به کار رفته در مبلها باید یک دست و زیبا باشند و در صورت وجود ناهمواری و یا درزهایی در کارهای متفرقه غیر شرکتی بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید و به دنبال یک مدل دیگر و مناسب دیگر باشید که این مشکلات در آن وجود نداشته باشد.(البته تمامی محصولات ما  طبق استاندارد مدیریت کیفیت تولید شده)

در هنگام انتخاب رنگ و الگوهای به کار رفته در مدل مورد نظر، بهتر است رنگ های خنثی را انتخاب کنید؛ زیرا به این ترتیب می توانید جنس خریداری شده را با هر نوع دکوراسیون و طراحی منزل هماهنگ کنید، در این صورت می توانید از رومبلی های رنگارنگ و بسیار زیبا، تنوع و زیبایی را برای منزل خود به ارمغان آورید.

انتخاب نمونه های که با پارچه طرح دار هم می تواند یکی انتخاب مناسب و بی نظیر باشد؛ زیرا پارچه های طرح دار و رنگارنگ، لکه های جزئی را به آسانی پوشش می دهند و مخفی نگه می دارند.

یک کار شیک و هماهنگ با دیزاین منزل خود برگزینید؛ زیرا هر خانه ای دارای یک سبک غالب می باشد و به همین جهت باید ست راحتی را متناسب با سایر وسایل موجود در منزل انتخاب کنید و سبک آن رامطابق با سایر وسایل موجود در دکوراسیون منزل انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید با تهیه وسایل چوبی و تطابق آن با سایر وسایل منزل، هماهنگی و زیبایی را در منزل خود ایجاد کنید.

قسمت نشیمن یکی دیگر از قسمت های مهم آن است که تأثیر بسیار زیادی در ایجاد آسایش و آرامش شما دارد؛ بنابراین در هنگام خرید باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که قسمت نشیمن مورد نظر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. در هنگام انتخاب مبل راحتی باید حتما روی ان بنشینید و نشیمن و صندلی ان را تست کنید و در صورتی که احساس مطلوبی داشتید به خرید آن اقدام کنید.(تمام مدل های شرکت تخت طاووس از با کیفیت ترین نشیمن های درجه یک و مواد گارانتی داری تولید شده که در صورت خرید حضوری می توانید خریدی مطمعنی داشته باشید.)

بنابراین می توان گفت: قسمت نشیمن از نکات کلیدی در هنگام انتخاب به شمار می رود. برای تست کردن میزان راحت بودن خود می توانید بر روی آن دراز بکشید، بازوی خود را بر روی دسته های آن قرار دهید و همچنین با نشستن بر روی آن از میزان نرمی و استحکام آن اطمینان حاصل کنید و با توجه به این نکات یک محصول مناسب را خریداری کنید و از استراحت و لم دادن درون آن لذت ببرید.

مبل راحتی ارزان

با انتخاب نمونه های با سبک مدرن، می توانید از طرح های ساده تر و در عین حال مدرن به کار رفته در این نوع این مدل و کوسن های محکم تر و زاویه های بسیار دقیق در طراحی این نوع ست چوبی بهره مند شوید.

در مبل های کلاسیک و قدیمی تر نیز از قاب های زیبا و همچنین پارچه های ایرانی یا ترک طرح دار استفاده شده است و در این سبک از زاویا و خطوط منحنی در طراحی استفاده شده است.

به عنوان آخرین تصمیم مهم در هنگام انتخاب بهتر است به تکیه گاه آن دقت داشته باشید و در هنگام خرید از متحرک یا ثابت بودن قسمت تکیه گاه آن مطلع شوید؛ زیرا در برخی از مدل ها قسمت تکیه گاه از قابلیت تحرک برخوردار است و به این ترتیب می توانید قسمت پشتی آن را قدری به سمت عقب خم کنید و با این کار زاویه مناسبی را جهت استراحت خود فراهم آورید.

برخی از مبل راحتی نیز از این ویژگی برخوردار نیستند و قسمت تکیه گاه آن ها همواره ثابت است؛ بنابراین در صورتی که تمایل به خرید یک ست با قسمت پشتی متحرک دارید بهتر است در هنگام خرید به این موضوع توجه داشته باشید.

مبل راحتی ارزان

سعی کنید در زمان مناسب به خرید بروید، در برخی موقعیت های خاص، برخی از فروشگاه ها مدل های ارزون به فروش می رسانند. بهتر است با کسب آگاهی در این زمینه، زمان مناسب را برای خریداری  انتخاب کنید و به این ترتیب بتوانید با تهیه یک مبل راحتی ارزان در منزل خود از زیبایی و آسایش در محیط زندگی تان برخوردار شوید.معمولا قبل از آغاز سال نو فروشندگان مدل های زیادی را برای فروش ارائه می کنند که شما می توانید همین مبل ها را پس از بهار و تابستان آغاز سال نو با قیمت مناسب تر خریداری کنید.البته قیمت گذاری و ساخت نمونه ها در شرکت تخت طاووس به گونه ای بوده که تمام مدل ها چه ارزان و چه گران تولید می گردد و مشتری می تواند انتخاب بهتری بکند.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page