کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

مدل تخت خواب دو نفره چوبی

آیا می دانید برای انتخاب و خرید انواع مدل تخت خواب دو نفره چوبی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ و برای چیدمان اتاق خواب و داشتن خوابی راحت، رعایت چه اصولی ضروری است؟

اتاق خواب یکی از بخش های اساسی و مهم در هر خانه ای به شمار می رود. و محلی برای استراحت و آرامش بعد از گذراندن یک روز پر مشغله و خسته کننده می باشد. و نوع چیدن وسایل در اتاق به شما کمک می کند تا خوابی راحت در مدل تخت خواب دو نفره چوبی خود، داشته باشید.

مدل تخت خواب دو نفره چوبی

پس برای اینکه اتاق خواب را به محلی امن برای استراحت تبدیل کنیم، باید به نکات اصولی برای چیدمان وسایل آن و مدل تخت خواب دو نفره چوبی توجه کنیم. که عبارتند از

نکته اول: این است که، از انباشتگی وسایل در اتاق خواب و اطراف هر مدل تخت خواب دو نفره چوبی بپرهیزید. و این نکته را به یاد داشته باشید که، اتاق خواب محلی برای به دست آوردن انرژی لازم پس از گذراندن یک روز سخت است. پس بهتر است آن را به یک انباری تبدیل نکنید و هر چیز اضافه ایی را در اینجا تلمبار نکنید.

وسایل تان و مدل تخت خواب دو نفره چوبی تان را مرتب و منظم کنید، و وسایل اضافه و غیر قابل استفاده را دور بریزید. معمولا یکی از سخت ترین کار ها برای آقایان دور ریختن وسایل اضافی می باشد. آنها معمولا هر چیزی را نگه می دارند به امید اینکه شاید روزی به کارشان آمد. پس خانم ها خودتان باید همت کنید، و این کار را به عهده ی آنها نسپارید. چرا که مردان به طور غریزی تمایلی به از دست دادن هر آنچه خود را مالک آن می دادنند ندارند.

مدل تخت خواب دو نفره چوبی

نکته دوم: وسایل تان را با نظم و ترتیب در جای مناسب قرار دهید. و بهتر است فضای اطراف مدل تخت خواب دو نفره چوبی تان را خالی کنید و وسایل دیگر را دور آن نگذارید.

نکته سوم: برای چیدمان بهتر اتاق خواب، انواع مدل تخت خواب دو نفره چوبی را نقطه ی ثقل و به عنوان مرکز اتاق در نظر بگیرید و سایر وسایل را اطراف آن بگذارید.

برای اینکه یک اتاق خواب زیبا به دلخواه و سلیقه ی خود داشته باشید، و از طرفی مجبور نشوید مرتب وسایل اتاق تان و مدل تخت خواب دو نفره چوبی تان را جابجا کنید تا به دکور دلخواه تان برسید. بهتر است از یک کاغذ و مداد کمک بگیرید و طرح  های مختلف، مد نظر تان را روی آن بکشید.

نکته چهارم: جای مناسب برای گذاشتن انواع مدل تخت خواب دو نفره چوبی باید دور از درب ورودی اتاق باشد، به طوری که در صورت باز شدن درب، تخت خواب در معرض دید دیگران نباشد. نحوه قرار گرفتن انواع مدل تخت خواب دو نفره چوبی در اتاق باید به گونه ای باشد که علاوه بر دور بودن از درب ورودی، باید بر روی آن نیز تسلط داشته باشید.

مدل تخت خواب دو نفره چوبی

 طوری که بتوانید افرادی که وارد اتاق می شوند را ببینید. به خاطر اینکه انسان موجودی است که تمایل دارد در هر وضعیتی به اوضاع مسلط باشد. و برای هر اتفاقی آماده باشد. اگر مدل تخت خواب دو نفره چوبی تان را در این وضعیت مطلوب قرار دهید، احساس امنیت می کنید. در غیر این صورت دچار اضطراب و استرس می شوید.

نکته پنجم: بهترین وضعیت قرار دادن انواع مدل تخت خواب دو نفره چوبی در یک اتاق بزرگ قرار دادن آن، در وسط اتاق می باشد. طوری که تاج آن را به دیوار تکیه بدهید و به راحتی در اطراف مدل تخت خواب دو نفره چوبی رفت و آمد کنید.

نکات مهم در انتخاب انواع مدل تخت خواب دو نفره چوبی

در زمان خرید اینترنتی تخت خواب دو نفره به این نکته توجه کنید که سایز و مدل تخت خواب دو نفره چوبی را باید بر اساس متراژ اتاق تان انتخاب کنید.

برای مثال با انتخاب یک مدل تخت خواب دو نفره چوبی بزرگ و زیبا برای یک اتاق خواب کوچک، با اشغال اتاق توسط تخت خواب، با کمبود فضای کافی در اتاق احساس عدم امنیت می کنید چرا که در یک اتاق تنگ حس خوبی به شما القا نمی شود و حتی ممکن است احساس خفگی کنید. و در نتیجه نمی توانید خواب مناسبی در طول شبانه روز در آنجا داشته باشید. و از طرفی فضای کافی برای قرار دادن دیگر وسایل تان را در اتاق خواب ندارید.

مدل تخت خواب دو نفره چوبی

در صورتی که اتاق خواب کودکان تان کوچک است و یا می خواهید هر دوی آنها با هم در یک اتاق باشند، باید به این نکته توجه کنید که اتاق خواب فرزندانتان محلی برای خواب، بازی، و مطالعه آنها است.

پس سعی کنید رنگ دکوراسیون اتاق شان را روشن انتخاب کنید و همچنین از مدل تخت خواب دو طبقه چوبی یا فلزی، استفاده کنید تا فضای کافی برای بازی کردن هم داشته باشند. و بهتر است تخت خواب ها را در یک گوشه ی اتاق و چسبیده به دیوار بگذارید تا تخت خواب ها در یک طرف باشند و بچه ها در حین بازی به  خودشان و تخت خواب صدمه نزنند.

مدل تخت خواب دو نفره چوبی

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page