کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

مشخصات اتاق خواب مناسب برای بزرگسال

خانه، جایی است که باید حس آرامش و راحتی را به انسان بدهد. به همین دلیل، همه جاهای خانه باید دکوراسیون زیبایی داشته باشد و اصطلاحا به دل آدم بنشیند. اتاق خواب یکی از مکان‌های مهم در خانه است که باید به آن توجه ویژه‌ای کرد. زیرا هر فرد ساعت‌های زیادی را در اتاق خوابش مشغول استراحت و مطالعه است. چیدن اتاق خواب به سن صاحب اتاق بستگی دارد. مثلا اتاقی که برای یک کودک چیده می‌شود، با اتاقی که برای یک نوجوان است فرق دارد، یا اتاق یک زوج مشخصات کاملا متفاوتی دارد. اتاق خواب هرکس بنا به سن، ویژگی‌های شخصیتی و اخلاقی او طراحی می‌شود. در این نوشته می‌خواهیم مشخصات یک اتاق خواب مناسب برای بزرگسالان را برایتان بازگو کنیم. از شما می‌خواهیم تا انتهای این نوشته همراه ما باشید.

مشخصات اتاق خواب مناسب برای بزرگسال

دوست دارید خودتان اتاق خواب دلخواهتان را بیافرینید؟ به این نکات توجه کنید:

 • رنگ دیوار اتاق خواب: رنگ دیوار اتاق خواب خود را متناسب با سلیقه و علاقه‌تان مشخص کنید.
 • تزیین دیوار اتاق: اگر دوست دارید ابزارهای خاص مانند استیکرها، مدال‌های ورزشی و علمی، لوح‌تقدیرها، حلقه‌های گل، قاب عکس و ... روی دیوار اتاق خوابتان نصب شده باشد، لذت این کار را از خود دریغ نکنید. البته در استفاده از این وسایل، تعادل داشته باشید.
 • کاغذ دیواری اتاق خواب: کاغذ دیواری یکی از ابزاری است که باعث زیباتر شدن اتاق شما می‌شود. می‌توانید هر کدام از دیوارهای اتاق را با یک کاغذ دیواری بپوشانید؛ اما دقت کنید که کاغذ دیواری‌ها با هم هماهنگ باشند.
 • تخت خواب: تخت خواب و تشک آن بسیار مهم است. هم از نظر راحتی و هم از نظر زیبایی. رنگ تخت خواب شما باید به رنگ دیوار اتاق بخورد. بسیاری از افراد تخت خواب سفید رنگ انتخاب می‌کنند، زیرا هماهنگ کردن آن با دیگر رنگ‌ها کار آسان‌تری است.
 • مشخصات اتاق خواب مناسب برای بزرگسال
 • مبلمان: می‌توانید در اتاق خوابتان، مبل راحتی یا یک صندلی زیبا بگذارید تا در مواقعی که خوابتان نمی‌آید روی آن بشینید.
 • پنجره: حضور پنجره، فضای اتاق خواب را دل‌انگیزتر می‌کند؛ زیرا هم باعث تهویه هوای اتاق می‌شود و هم نور آفتاب را به داخل اتاق می‌آورد.
 • چراغ خواب: شب هنگام، چراغ خوابتان را روشن کنید. این وسیله با اندک نور خود، باعث دیدِ بهتر شما در شب می‌شود.
 • فرش یا موکت: وجود فرش یا موکت در کف اتاق خواب باعث گرم ماندن زمین می‌شود.
 • وسایل سرمایشی و گرمایشی: در اتاق خواب خود باید از وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب استفاده کنید تا هوای اتاق خیلی سرد یا خیلی گرم نشود.
 • امیدوارم مطالب گفته شده در این نوشته به شما کمک کند تا اتاق خوابی زیبا و چشم‌نواز برای خود طراحی کنید. از شما ممنونیم که تا انتهای نوشته همراه ما بودید.

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page