کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

میز تلویزیون سلطنتی

میز تلویزیون سلطنتی یک سبک از میز تلویزیون موجود در بازار است که برای چیدمان در یک دکوراسیون کلاسیک و شیک مورد استفاده قرار می گیرد و برای استفاده در سالن های پذیرایی مناسب است.

یکی از اجزای اصلی چیدمان میز تلویزیون است که افراد برای انتخاب آن دقت زیادی می کنند؛ امروزه مدل های متنوعی از میز تلوزیون و میز ال سی دی در بازار موجود است که متناسب با فضای مدرن و یا کلاسیک طراحی شده است؛ افراد متناسب با چیدمان فضای منزل خود می توانند یک میز تلویزیون ساده و مدرن و یا یک میز تلویزیون کلاسیک و شیک خریداری کنند.

میز تلویزیون سلطنتی

دقت در خرید عناصر چیدمان کلاسیک بسیار مهم و ضروری است؛ از یک سو تناسب میان اجزاء دکوراسیون باید مورد توجه قرار بگیرد و از سوی دیگر، تمام عناصر به صورت مجزاء باید کیفیت و زیبایی منحصر به فرد داشته باشند.

آگاهی از اصول و ریزه کاری های چیدمان، زمینه انتخابی صحیح و چیدمانی زیبا را فراهم می کند شما هم می توانید با ما همراه باشید تا ویژگی های یک میز تلویزیون سلطنتی را بررسی کنیم

رنگ وابعاد  میز تلویزیون سلطنتی

اگر مبلمان سلطنتی و پرده سلطنتی در یک مکان باشد، قرار دادن یک میز تلویزیون در سبک کلاسیک و یا سلطنتی موجب زیبایی و تکمیل عناصر چیدمان خواهد شد. میز تلویزیون سلطنتی در انواع رنگ ها و طرح ها موجود است؛  و برای انتخاب رنگ آن باید به رنگ سایر اجزاء توجه کرد. این سبک از میز تلویزیون به دنبال القای حس تجمل است؛ به همین دلیل استفاده از رنگ طلایی در این سبک از میز تلویزیون رواج دارد و علت آن، القای حس تجمل به کمک رنگ طلایی است.

میز تلویزیون سلطنتی برای استفاده در قسمت پذیرایی در نظر گرفته می شود و می بایست تا حد امکان حس نظم را به بیننده القا کند؛ بنابر این به هنگام خرید باید ابعاد میز تلویزیون هم در نظر گرفت و برای یک فضای پذیرایی کوچک یک میز تلویزیون با ابعاد کوچک و برای یک فضای بزرگ یک میز تلویزیون با ابعاد بزرگ خریداری کرد. زیرا یک میز تلویزیون بزرگ در یک فضای کوچک موجب القای بی نظمی می شود و این بی نظمی با چیدمان فضای کلاسیک بسیار ناهماهنگ است.

میز تلویزیون سلطنتی

جنس میز تلویزیون سلطنتی

شیشه، چوب، ام دی اف می تواند در ساخت میز تلویزیون کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرد؛ با توجه یه آن که میز تلویزیون سلطنتی در قسمت پذیرایی،  مورد استفاده قرار می گیرد، بنابر این جنس آن باید از جنس درجه یک باشد که بتواند زیبایی لازم برای یک چیدمان شیک و سلطنتی را فراهم کند. به همین دلیل در بسیاری از موارد از چوب های طبیعی مانند راش در ساخت آن استفاده می شود که علاوه بر زیبایی، فضایی گرم برای اتاق پذیرایی ایجاد می کند.

به علت القای حس تجمل در این سبک از چیدمان، از یراق آلات زیادی استفاده می شود؛ و  استفاده از یراق آلات با کیفیت از ویژگیهای مهم یک میز تلویزیون کلاسیک و سلطنتی است.

قیمت میز تلویزیون سلطنتی

قیمت میز تلویزیون سلطنتی به طور معمول بیشتر از سایر میز تلویزیون های موجود در بازار است؛ از یک سو در ساخت  آن اغلب از چوب های طبیعی استفاده می شود که موجب بالا رفتن قیمت می شود و از سوی دیگر یراق آلات و تزئینات استفاده شده در آن باید با کیفیت باشد و این امر نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.

میز تلویزیون سلطنتی

خرید میز تلویزیون سلطنتی

میز تلویزیون سلطنتی برای استفاده در اتاق پذیرایی در نظر گرفته می شود؛ به همین دلیل به هنگام خرید باید نکات زیادی مورد توجه قرار گیرد؛ اولین گام توجه به دکوراسیون و رنگ سایر اجزاء و میزان فضای موجود است؛  سلیقه، ، قیمت و کیفیت  نیز از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در صورتی که شما هم قصد خرید یک میز تلویزیون سلطنتی برای فضای پذیرایی خود را دارید، می توانید برای خرید ، با مشاهده مجموعه متنوعی از محصولاتی که در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس ارائه شده است، محصولی زیبا و با کیفیت خریداری کنید.

 

 

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page