کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون در دو سبک مدرن و میز تلوزیون کلاسیک در بازار موجود است؛ میز تلویزیون مدرن زیبایی منحصر به فردی به چیدمان اتاق نشیمن میدهد؛ تنوع میز تلویزیون مدرن نسب به میز تلویزیون کلاسیک قابل توجه است و امکان انتخاب بیشتری برای خریدار فراهم می کند. در بسیاری موارد برای اشغال کمترین فضا، میز تلویزیون مدرن به صورت دیواری و در ابعاد بسیار کوچک طراحی شده است و در بسیاری از موارد ابعاد یک میز تلوزیون مدرن برابر با فضای یک دیوار است؛ در طراحی میز تلویزیون مدرن، خلاقیت مهمترین نقش را ایفا می کند. در نتیجه تنوع بسیاری در طرح های میز تلویزیون مدرن در بازار وجود دارد و محدودیتی در مدل های میز تلویزیون مدرن در بازار وجود ندارد. چوب طبیعی، فایبر گلاس و پلاستیک و ام دی اف در ساخت میز تلویزیون مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

میز تلویزیون مدرن

در خرید میز تلویزیون باید نکات زیادی مد نظر قرار بگیرد که مهمترین آن سبک فضایی است که قرار است میز تلویزیون در آن قرار بگیرد. در صورتی که فضای مورد نظر سبک مدرن داشته باشد باید میز تلویزیون مدرن برای آن خریداری شود و در صورتی که فضای مورد نظر کلاسیک است، خرید میز تلویزون کلاسیک انتخابی مناسب تر است.

انواع میز تلویزیون مدرن

تنوع موجود در میز تلویزیون مدرن بسیار زیاد است؛ میز تلویزیون مدرن ممکن است به گونه ای طراحی شود که علاوه بر وسایل صوتی و تصویری، کشوهایی هم برای سایر وسایل وجود داشته باشد؛ این مدل میز تلویزیون مدرن برای فضاهای بزرگ بسیار مناسب است؛ همچنین ممکن است میز تلویزیون مدرن در ابعاد بسیار کوچک طراحی شود که مناسب نشیمن های کوچک باشد؛

میز تلویزیون مدرن ممکن است منعطف طراحی شود؛ برای مثال با امکان چرخش 360 درجه ای پایه،  مشاهده تلویزیون در قسمت های مختلف منزل امکان پذیر باشد. در این مدل در صورتی که فرد بخواهد در آشپزخانه تلویزیون تماشا کند، با یک حرکت ساده و چرخش پایه میز تلویزیون، این امکان برایش فراهم می شود.

در طراحی میز تلویزیون مدرن ممکن است استفاده بیشتر از فضا مورد توجه قرار بگیرد و با طراحی یک میز تلویزیون که در گوشه مورد استفاده قرار می گیرد؛ از فضایی که معمولا بدون مصرف باقی می ماند بهترین استفاده را بکند.

در میز تلویزیون مدرن می توان طرح هایی جدید یافت که بسیار خاص و منحصر به فرد هستند؛ و همانطور که گفته شد به علت تنوع زیاد، امکان محدود کردن انواع میز تلویزیون مدرن وجود ندارد.

میز تلویزیون مدرن

رنگ میز تلویزیون مدرن

در خرید میز تلویزیون مدرن، علاوه بر طرح و ابعاد، رنگ میز تلویزیون مدرن هم باید مورد توجه قرار بگیرد؛ می توان با دقت در رنگ های موجود در سایر اجزاء دکوراسیون مانند رنگ دیوارها، رنگ مبلمان و رنگ کفپوش، مناسب ترین رنگ را برای میز تلویزیون مدرن انتخاب کرد.

ممکن است میز تلویزیون مدرن تک رنگ باشد و یا در طراحی آن از ترکیب دو رنگ متصاد مانند سفید و مشکی استفاده شود.

امکان انتخاب رنگ در میز تلویزیون مدرن بسیار گسترده است؛ حتی می توان از رنگ های خاص مانند قرمز برای یک میز تلویزیون مدرن استفاده کرد؛ استفاده از این رنگ و رنگ های مشابه در صورتی که با سایر اجزاء دکوراسیون هماهنگ باشد، در تضاد با رنگ مشکی تلویزیون و سایر وسایل صوتی و تصویری، زیبایی فضای نشیمن را بیشتر می کند.

میز تلویزیون مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن

تنوع فراوان در انواع میز تلویزیون مدرن، موجب می شود افراد برای خرید این محصول کاربردی با تنوع گسترده ای رو به رو شوند؛  تنوع در مدل، رنگ و همچنین ابعاد موجب می شود افراد بتوانند محصول مناسب را برای فضای نشیمن خود انتخاب کنند؛ برای خرید میز تلویزیون مدرن علاوه بر زیبایی و هماهنگی آن با فضای مورد نظر، کیفیت میز تلویزیون مدرن هم باید در نظر گرفته شود.

مجموعه فروشگاه های تخت طاووس با ارائه مجموعه ای متنوع از میز تلویزیون مدرن امکان خرید یک میز تلویزیون مدرن زیبا و با کیفیت را برای شما فراهم کرده است.

جدید ترین و به روز ترین طرح های میز تلویزیون مدرن که با استفاده از بهترین مواد اولیه و یراق آلات با کیفیت ساخته شده است، در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس ارائه می شود.


میز تلویزیون مدرن

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page