کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی یکی از اجزاء اصلی فضای نشیمن است؛ فضای نشیمن، فضایی است که برای دور هم نشستن اعضای خانواده، صحبت کردن و تماشای تلویزیون در کنار یکدیگر،  مورد استفاده قرار می گیرد؛ دقت در انتخاب میز تلویزیون چوبی برای این فضا، موجب زیبایی بیشتر این فضای پر کاربرد می شود.

میز تلویزیون چوبی

با توجه به زمان زیادی که افراد در فضای نشیمن سپری می کنند و اهمیت آن برای دور همی اعضای خانواده و دوستان و آشنایان، افراد در چیدمان این فضا دقت زیادی دارند.

برای ایجاد هماهنگی میان اجزاء چیدمان، در مواردی که سبک فضای نشیمن سبک کلاسیک است، انتخاب  میز تلویزیون چوبی، مناسب است .

برای خرید میز تلویزیون چوبی باید با آشنایی با اتواع میز تلویزیون چوبی موجود در بازار اقدام به خرید نمود تا محصولی زیبا و با کیفیت خریداری کرد.

انواع میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی در طرح های کلاسیک و مدرن و نیمه مدرن در بازار موجود است؛  سبک میز تلویزیون چوبی باید متناسب با فضای دکوراسیون انتخاب شود؛

تنوع بسیاری در میز تلویزیون چوبی وجود دارد؛ طراحی بعضی از میز تلویزیون ها کابینتی و کشویی است؛ این طراحی موجب پنهان کردن سیستم ها به هنگام عدم استفاده از آنها می شود و نظم بیشتری را برای فضای منزل به همراه دارد؛ بعضی از میز تلویزیون ها به صورت منعطف طراحی شده است و امکان قرار دادن تلویزیون در قسمت های مختلف میز تلویزیون چوبی وجود دارد؛ برای مثال ممکن است قسمتی از میز تلویزیون به صورت ریلی طراحی شده باشد و امکان تغییر موقعیت آن برای کاربر وجود داشته باشد.

علاوه بر سبک میز تلویزیون چوبی رنگ آن نیز باید مورد توجه قرار بگیرد

میز تلویزیون چوبی

رنگ میز تلویزیون چوبی

به هنگام هماهنگ کردن اجزاء دکوراسیون، توجه به رنگ عناصر، بسیار ضروری است؛ در انتخاب رنگ میز تلویزیون چوبی، محدودیتی وجود ندارد؛ چوب های پولیش شده برای استفاده در میز تلویزیون موجود است. رنگ های مختلف از میز تلویزیون جوبی در بازار موجود است، و افراد می توانند رنگ متناسب با فضای دکوراسیون خود را انتخاب کنند؛ انواع مختلف از میز تلویزیون در بازرا موجود است که در جنس چوب و روکش با یکدیگر تفاوت دارند؛ با استفاده از چوب و روکش های مختلف در ساخت میز تلویزیون چوبی، امکان اتخاب در رنگ های مختلف برای افراد فراهم شده است.

برای بعضی از فضا ها استفاده از چوب به رنگ سفید برای میز تلویزیون چوبی مناسب است. و برای بعضی از فضای ها رنگ طبیعی چوب، با استفاده از گره های موجود در بافت چوب، زیبایی بیشتری برای میز تلویزیون چوبی به همراه خواهد داشت. و در بسیاری از موارد سعی می شود از طبیعی ترین و نزدیک ترین رنگ ها به طبیعت استفاده شود.

در بعضی از مدل ها هم از ترکیب چوب و فلز برای ساخت میز تلویزیون چوبی استفاده می شود..

میز تلویزیون چوبی

قیمت میز تلویزیون چوبی

قیمت میز تلویزیون چوبی از عواملی است که افراد به هنگام خرید مورد توجه قرار می دهند؛ قیمت میز تلویزیون چوبی از عواملی مانند جنس چوب، کیفیت و جنس یراق آلات، ابعاد میز تلویزیون چوبی و طرح و میزان تزئینات میز تلویزیون چوبی تاثیر می پذیرد.

خرید از تولیدی ها به علت حذف واسطه، بر قیمت میز تلویزیون چوبی تاثیر گذار است؛ شما می توانید با خرید از تولیدی تخت طاووس، میز تلویزیون چوبی زیبا و مقرون به صرفه تهیه کنید.

خرید میز تلویزیون چوبی

با توجه به اهمیت میز تلویزیون در چیدمان منزل، و تنوع گسترده میز تلویزیون چوبی در بازار، انتخاب محصولی زیبا و با کیفیت نیازمند صرف وقت و دقت می باشد؛ از عوامل موثر بر انتخاب، توجه به رنگ و سبک سایر اجزاء چیدمان، فضای موجود برای میز تلویزیون، قیمت و جنس بدنه میز تلویزیون چوبی می باشد؛ علاوه بر نکات ذکر شده، کیفیت میز تلویزیون چوبی، نیز باید مورد توجه باشد.

مجموعه متنوعی از میز تلویزیون چوبی، در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس ارائه شده است؛ با مراجعه به مجموعه فروشگاه های تخت طاووس شما می توانید با انتخاب میز تلویزیون چوبی زیبا از مجموعه متنوع محصولات، خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه داشته باشید

میز تلویزیون چوبی

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page