کانال آپارات شرکت تخت طاووس    گوگل پلاس شرکت تخت طاووس    یوتیوب شرکت تخت طاووس    اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    توییتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون مدرن ، نیمه مدرن و میز تلویزیون کلاسیک در انواع طرح ها در بازار موجود است؛ و افراد متناسب با چیدمان فضای خانه خود، سبک مناسب برای میز تلویزیون را انتخاب می کنند؛ میز تلویزیون از اجراء اصلی یک نشیمن و یا پذیرایی است؛ بنابراین به هنگام خرید باید به نکات زیادی از جمله سبک و رنگ بندی سایر اجزاء دکوراسیون توجه کرد.

میز تلویزیون کلاسیک

در انتخاب میز تلویزیون باید دقت لازم را داشت، زیرا این وسیله نقش زیادی در چیدمان اتاق نشیمن و یا پذیرایی دارد. در صورتی که وسایل منزل شما کلاسیک است و مبلمان استیل و چوب کنده کاری شده در منزل وجود دارد، میز تلویزیون کلاسیک انتخابی مناسب است؛ و در صورتی که سایر اجزا در سبک مدرن انتخاب شده است بهتر است میز تلویزیون مدرن انتخاب کنید.

اگر تصمیم به خرید یک میز تلویزیون کلاسیک دارید با ما همراه شوید تا با تمام ریزه کاری ها آشنا شوید.

جنس  و ابعاد میز تلویزیون کلاسیک

به هنگام انتخاب جنس میز تلویزیون، باید سایر اجزاء و دکوراسیون در نظر گرفته شود؛ شیشه، ام دی اف، چوب، فلز و یا ترکیبی از این مواد در ساخت میز تلویزیون کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. و افراد باید جنسی را که تناسب بیشتری با سایر اجزاء چیدمان دارد برای میز تلویزیون انتخاب کنند.

به هنگام خرید میز تلویزیون کلاسیک باید فضای موجود و همچنین سایز تلویزیون را در نظر گرفت؛ برای تلویزیون های تا 55 اینچ می توان میز تلویزیون 140 سانتی متری انتخاب کرد؛ در صورتی که تلویزیون تا 60 اینچ باشد می توان میز تلویزیون 160 سانتی متری خرید، و میز تلویزیون 180 سانتی متری برای تلویزیون های تا 70 اینچ مناسب است.

توجه به فضای موجود نیز برای خرید ضروری است؛ زیرا در صورتی که میز تلویزیون در سایز مناسب انتخاب شود، فضایی زیباتر ایجاد می کند.

میز تلویزیون کلاسیک

رنگ میز تلویزیون کلاسیک

رنگ میز تلویزیون کلاسیک باید با رنگ محیطی هماهنگ باشد؛ میز تلویزیون لزوما نباید با تمام اجزاء دکوراسیون دقیقا هم رنگ باشد بلکه باید رنگ هایی که هم خانواده هستند انتخاب شود. تنوع زیادی در رنگ های میز تلویزیون کلاسیک موجود در بازار وجود دارد و امکان انتخاب رنگی که متناسب با چیدمان فضاهای مختلف یاشد فراهم است.

قیمت میز تلویزیون کلاسیک

قیمت میز تلویزیون کلاسیک با توجه به جنس بدنه آن متفاوت است؛ در صورتی که چوب در ساخت آن به  کار رفته باشد قیمت آن بیشتر از زمانی است که ام دی اف در ساخت میز تلویزیون  به کار رفته است. قیمت میز تلویزیون از جنس و کیفیت یراق آلات نیز تاثیر می پذیرد. همچنین در صورتی که افراد برای تغییر رنگ و یا ابعاد بخواهند یک میز تلویزیون سفارشی خریداری کنند، باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.

به هنگام بررسی قیمت این محصول، باید کیفیت جنس بدنه و یراق آلات نیز مورد توجه قرار بگیرد.

میز تلویزیون کلاسیک

خرید میز تلویزیون کلاسیک

با توجه به سبک چیدمان، افراد اقدام به خرید میز تلویزیون مدرن و یا کلاسیک می کنند. در صورتی که سبک مبلمان و پرده فضای نشیمن و یا پذیرایی به سبک کلاسیک باشد، انتخاب سبک کلاسیک برای میز تلویزیون نیز مناسب و صحیح است؛ برای خرید این محصول باید نکات زیادی مورد توجه قرار بگیرد؛ از جمله نکاتی که به هنگام خرید باید به آن توجه شود جنس و رنگ سایر اجزاء چیدمان است؛  همچنین توجه به فضای موجود برای میز تلویزیون کلاسیک و ابعاد تلویزیون نیز امری ضروری است؛ خرید یک میز تلویزیون کلاسیک با کیفیت که از مواد اولیه با کیفیت در ساخت آن استفاده شده است نیز از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، مجموعه متنوعی از میز تلویزیون کلاسیک در رنگ ها و ابعاد متنوع ارائه شده است؛ در ساخت این مجموعه متنوع از مواد ویراق آلات با کیفیت و درجه یک استفاده شده است.

با خرید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، به علت حذف واسطه، می توانید یک میز تلویزیون کلاسیک زیبا، با کیفیت و مقرون به صرفه خریداری نمایید.

میز تلویزیون کلاسیک

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page