اینستاگرام شرکت تخت طاووس    تلگرام شرکت تخت طاووس    تویتر شرکت تخت طاووس    فیسبوک شرکت تخت طاووس  

فروشگاه تخت طاووس

ویترین چوبی

ویترین چوبی از جمله محصولات چوبی می باشد که به خانه زیبایی چندانی می بخشد.ایرانیان از دیرباز به فکر زیبایی خانه خود بودند و ویترین یکی از اصلی ترین مسائلی بود که در طراحی خانه نقش بسزایی داشت.شما مشتری گرامی و بازدید کننده گرامی برای دریافت فیمت و مشخصات دقیق با کارشناسان فروش تخت طاووس تماس بگیرید یا در تلگرام به آن های پیغام بدهید.با سپاس از انتخاب شما

ویترین چوبی

بهترین مکان برای استفاده این مسنوجات کنار مبل های راحتی در پذیرایی و در مدل ها کلاسیک و اسپرت در کنار مبل کلاسیک و اسپرت در بعضی مدل ها قابلیت ست شدن با میز تی وی را دارا می باشد.بهترین فضا ، شیک ترین، مجلل ترین برای وسائل دکوری، عطیقه، تزئینی با جدید ترین مدل ها روز دنیا تعداد طبقات ویترین ها یک و دو سه و براساس درخواشت مشتری قابلیت افزایش می باشد.لطفا برای سفارش نمونه های سفارشی به جز مدل های موجود در سایت چند روز زودتر اقدام کنید.

توضیحاتی راجب انتخاب انواع ویترین چوبی :

در مدل های اسپرت بیشتر برای محصولات شیشه ای مد روزدنیا با حالت های اروپایی و آسیایی قرار داده می شود.درعکس زیر یک مدل شیشه ای اسپرت را می مشاهده می کنید.

سایر نمونه های کلاسیک که در آن از نقش های بیسار زیبا با کنده های فوق العاده تولید شده.محیطی بسیار عالی و کلاسیک را برای خانه شما به موجود می آورد.به علت طرح های زیبایی که درآن استفاده شد.متناسب برای انواع محصولات چوبی کلاسیک تا متناسب با ست خانه زیبایی شما باشد.

ویترین چوبی

همیشه در انتخاب ویترین دقت کنید تا به عنوان مثال مدل مبلمان خود کلاسیک و سایر محصولات خود را کلاسیک انتخاب کنید تا با دکوراسیون خود هماهنگی کاملی داشته باشد.البته مسئول فنی گروه تخت طاووس همیشه آماده راهنمایی در انتخاب در شما عزیران می باشند.

درزمان خرید انواع جا دکوری به مطلب بسیار دقت کنید که به عنوان مثال اگر جهت زیبا سازی خانه خود دارد نمونه های که از نظر طراحی شلوغ به نظر می رسند جذاب تر می باشند.اما اگر برای نشان دادن وسائل دکوری خود نیاز دارد بهتر از مدل های ساده با رنگ های روشن انتخاب کنید.در این صورت وسایل داخلی بیشتر در معرض دیدم عموم قرار می گیرند.

ویترین چوبی

از جمله نکات مهم دیگری که باید در خرید مصنوعات چوبی استفاده کرده ابعاد و ارتفاع محصول فوق می باشد.به این صورت که از مدل های کوچک تر متناسب با خانه های کوچک برای بزرگ تر دیده شدن فضا و مدل های بزرگ در خانه های بزرگ تر باری تا دکوراسیون شما شیک و جذاب به نظر برسد.

برای خانه های با متراژ کوچک بوفه های دارای آینه را انتخاب کنید تا با بازتاب نور آینه زیبایی جلوه گرتی به خانه شما بدهد.

مشخصات ویترین چوبی :

بدنه عموما از جنس های ام دی اف، چوب راش ساخته می شود.در بعضی از مدل ها ترکیبی و در بعضی دیگر تماما راش یا تمام ام دی اف می باشد. منبت کارهای اصولا از جنس چوب می باشد.

در رنگ کاری از کیفیت رنگ سوپر استفاده شده است.

در عرض 20 الی 85 و ارتفاع 50 الی 175 تولید می گردد.

ویترین چوبی

در تمامی رنگ های مورد نظر شما تولید می گردد.رنگ های موجود در سایت تحویل 3 الی 4 روز کاری می باشد.اما سایر رنگ های سفارشی حداقل یک هفته کاری می باشد.

در بعضی نمونه ها منبت های چوبی در در سایر رنگ ها هم تولید می شود.

جنس شیشه درب ها هشت میل و طبقات شش میل می باشد.

ویترین چوبی

یراق الات و قفل های که استفاده شده در تمامی ویترین ها ترک و فرانسه می باشد.

تمامی فروش به صورت نقدی می باشد.

توجه به نکات مطالب بالا شما را در انتخاب هوشمندانه و خریدی بهتر در رابطه با ویترین چوبی یاری خواهد کرد.زیبایی خانه شما افتخار ماست

کانال تلگرام شرکت تخت طاووس

اینستاگرام شرکت تخت طاووس

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page